Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 16 éves fiú vagyok (152cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves fiú vagyok (152cm magas) és hát már eddigi életem során nem egy lány utasított el, vagy éppen gúnyolódott velem, még tudnák-e nőni, vagy már reménytelen? Apukám (170cm magas), Édesanyám (147cm magas)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem nőhetek nagyon magasra, de elérhetem Apum magasságát vagy pedig reménytelen?

2020. febr. 13. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Húsz éves korodig még elvileg nőhetsz. Elvileg. A többi a Teremtő dolga.
2020. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Alapesetben 24 éves korodig nőhetsz. A volt osztálytársam nagyon törpe volt, nálam is kisebb most meg úgy megnőtt magasabb lett nálam. 180 cm biztos megvan
2020. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok fiú (a lányokkal ellentétben), 16 és 17 éves kora között nagyon sokat tud nőni. 10. osztály utáni nyár végén néhány osztálytársunkra alig ismertünk rá, annyit nőttek, úgyhogy van esélyed erre. Egyébként érdemes apukádat megkérdezni, hogy ő milyen ütemben nőtt. Legrosszabb esetben is 165 cm körül leszel felnőtt korodra.
2020. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Apám 177cm körüli, anya 170 én lettem 185cm.


Egyik haverom apja kb 175, az anyja 170, a srác meg 295-200cm körül van.


Másik haverom apja 190cm, az anyja 180cm, a srác meg 165cm.


A genetika egy összetett dolog. Lehetsz nagyobb is mint apud, lehet 1 centit se nősz már nagyon. Nagyon nehéz ezt kiszámolni. Nekünk a családba "gyerekek" közül én vagyok a legkissebb, de az összes "felnőttől" magasabb vagyok. Minden gyerek magasabb lett mint a saját apja és anyja.

Míg van olyan ahol el se érik a szülők magasságát. Meg a két testvér között is van kb 20-25centi különbség (mind a ketten fiúk)

2020. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne aggódj, a legtöbb érett nő nem a férfi magasságát nézni. (Alacsony pasi is ugyanúgy nézhet ki jól.) De amúgy is, egyre inkább a belső tulajdonságok lesznek a fontosak.


Ja és ne számítson számodra olyan emberek véleménye, akik a külső alapján ítélkeznek.


Sik sikert a csajoknál! ;)

2020. febr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!