Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit néztek meg elsőnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit néztek meg elsőnek egy lányon? A külső vagy a belső számít?

Figyelt kérdés

2020. febr. 14. 08:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a belső. A haveromnak a külső. Ezt így nem lehet eldönteni. amit tudsz tenni hogy mind kettő olyan szép amennyire lehet. Így nem kell ezen gondolkodnod
2020. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen elsőnek a külső ami megfog, picit behatárolt az ízlésem arc tekintetében, egy adott arc típussal rendelkező lányok jönnek csak be, ha az megvan, szinte mindegy, hogy milyen a teste, persze ha 100kg/165cm vagy 35kg/185cm akkor nem biztos.. sokkal de sokkal fontosabb a belső.
2020. febr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez nagyon jó első válaszoló. Ha szeretnél akkor írj nyugodtan😊1
2020. febr. 14. 08:32
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Én mindég a mosolyt és a szemet nézem.

Ha az tetszik akkor tetszik a lány is.

2020. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Te vagy az Norbi? :D Vicceltem.

A kérdésre nem lehet konkrétan 1 szóval válaszolni, mivel a külsőre rá kell nézni, a belsőt meg meg kell ismerni. Örök érvényű mondás mindkét nemre, hogy a külső megfog, a belső megtart. Ezért is nehezebb egy kevésbé vonzó fiúnak/lánynak párt találni, mert ha a két fél teljesen ismeretlen egymás számára, és nem az élet sodorta össze őket, ami által valami okból kifolyólag elkezdenek beszélgetni, és megismerni egymást, akkor nem biztos, hogy fogják azt mondani, hogy ő az esetem, mert ismerem a belsőjét. Gondolom érted, mire akarok kilyukadni :D

Az már kicsit helytállóbb kérdés lenne, hogy konkrétan a külsőn mit néznek meg a fiúk, mert az már változatosabb. Van, aki a mellét, fenekét, arcát, szemét, haját, bármi megfoghatja, de lényeges az, hogy valami (kémia) megfogja az egyik felet a másikban, különben nem fog vele elkezdeni magától ismerkedni.

2020. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Én az összhatást nézem meg, alkat, kisugárzás. Számít a külső is és a belső is. A külsőben a lényeg, hogy nekem tetsszen valamiért, ez elég relatív. A belső is fontos, hogy mennyire illünk össze.
2020. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
A belső a fontos, nem a külső. Aki csak ez alapján ejt valakit, az felszínes.
2020. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

Én jártam már olyan lánnyal, akinek a személyiségét nagyon szerettem, de külsőre nem volt az esetem igazán. Nem volt erekcióm, amikor szexelni akartunk, egyszerűen nem izgultam fel rá. Szerintem a szex fontos része a párkapcsolatnak, különben csak barátság is lehetne, ehhez pedig külsőre is kell, hogy vonzódjak hozzá.

Nekem mindkettő ugyanannyira fontos.


25/F

2020. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
külső 1 idegen lánynak nem tudom milyen a belseje :D
2020. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Külső-belső ugyanolyan fontos. Ha valamelyik hiányzik, akkor ugrott az egész.
2020. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!