Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagy gond ha 16 évesen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy gond ha 16 évesen az idősebb (plusz 1-3 év) lányok jönnek be? És mennyi esélyem lehet náluk?

Figyelt kérdés
Ezt ne úgy értsd mintha milfekről(20+ év korkülönbség) lenne szó csak az idősebb lányokkal előbb megtalálom a közös hangot, de ugyanakkor saját korosztályomban is vannak nagyon érett gondolkodással, nagyon kedves és aranyos lányok, csak ritkán találkozok velük

2020. febr. 15. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Komoly kapcsolatra nem sok, de nem is lehetetlen.
2020. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem gond, ha te vagy a szintjükön. Ha ők vannak a tiéden az gáz.
2020. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy gàz. Sőt, magamból kiindulva még talàn örülnék is ha a fiú fiatalabb, mivel én se vagyok valami nagyon érett, és nem biztos, hogy egy nagyon felnőtt, céltudatos férfi az, akire én vàgynék. Nem hiszem, hogy készen àllok erre az egész 'felnőtt vagyok' - dologra, mintha kimaradt volna 1-2 év. Ezért lehet, hogy egyszerűbben kijönnék nàlam kicsit fiatalabb fiúkkal.

18/l

2020. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ennyi idősen semmi nem számít, csak a cici meg a lyuk.
2020. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond ha nálad idősebb lányok jönnek be, a lényeg hogy egy hullámhosszon legyetek.

Plusz, minden korosztályban lehetnek érettebbek és kevésbé érettek.

Az hogy mennyi esély lenne náluk a személyiségedtől függ, meg hogy kinek mennyire számít a kor

2020. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, valahogyan én is az idősebbekkel találom meg a közös hangot. Az én korosztályommal nehezebben ismerkedek, bár van néhány nagyon ritka kivétel.


Attól pedig egyenesen undorodom, hogy a húgom iskolájában a 6.-7. osztály tele van k*rvákkal. De komolyan, az egyik 6.-os kislány elküldte a 🍑-át az egyik osztálytarsamnak célozgatás képpen. Ember, nincs 13 éves, de már b*szni akar, meg még iszik is. :facepalm:


Szörnyű.


15/F

2020. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond ha nálad idősebb lányok jönnek be, a lényeg hogy egy hullámhosszon legyetek.

Plusz, minden korosztályban lehetnek érettebbek és kevésbé érettek.

Az hogy mennyi esély lenne náluk a személyiségedtől függ, meg hogy kinek mennyire számít a kor

2020. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem gond, nekem is az idősebb korosztály jön be, de sajnos nem nagyon jön össze komoly kapcsolat
2020. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!