Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos, visszahúzódóbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, visszahúzódóbb típusú lányokat kérdezem: Mit ajánlanátok egy ilyen fiúnak, interneten? Negatív válaszokat nem kérek.

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam: Elég visszahúzódó srác vagyok, nem szoktam programokhoz csatlakozni, főleg nem nagy közösségbe, nem szeretem a korombeliek viselkedését ebbe értem a bulizgatást meg a hajlongást tiktokon stb :D Féltékeny srác vagyok, ha szeretek egy lányt akkor nekem csak ő van, alap hogy nem is nézek más lány felé, szeretnék sok időt együtt tölteni, szeretem ha egyből visszaírnak nem pedig szó nélkül hanyagol órákig az állítólagos "barátnőm", és nem más fiúkkal ismerkedik a háta mögött. Bújós vagyok, eddig ha volt barátnőimnek gondja volt, (már pedig volt nekik mert olyan lányokat kerestem amilyen én vagyok fiúba, lelkileg) én mindig támogattam és megnyugtattam őket. Ha valakit szeretek, akkor tényleg szeretem, nem csak mondom.

Lényegébe ennyi. Szerintem nem kell elmagyaráznom hogy a mai fiúk és lányok többsége milyen, szóval ilyen srác mint én, nem kell egy lánynak se.


Tapasztalat: A lányok is külsőségekre mennek. Csak az számít nekik mennyi pénzed van, mennyire van önbizalmad, mennyire vagy helyes, és járj bulizni. Én nem fogok trendi ruhákat felvenni, munkám az én dolgom lesz, önbizalmam egyáltalán nem közelíti meg a beképzelt szintet, sőt.. És bulizni se járok el, nem szeretem.

VANNAK olyan lányok akiknek kellenék, viszont ők budapest-től eddig mindannyian rohadtul messze voltak..

Próbáltam már lesüllyedni társkereső szintre, facebookon is próbálkoztam, random chates oldalakon/appokon is...

Mivel lehetne még próbálkozni, ahol találhatnék olyan lányokat, akik nem azok a tipikus mai lányok, hanem például szeretnek olvasni, visszafogott, Akár művész lelkek.. Nem sértegetésből írom ide, de a félmeztelen interneten szórakozó lányokat egyszerűen ki nem állhatom.. Persze elképzelhető hogy ilyen barátnőm legyen, akkor tuti bele is szólnék mit csinál, viszont az ilyen lányok többsége flegma, lenéző, ami miatt nem hiszem hogy össze jönne. Tény hogy lenne lehetőségem együtt lenni lánnyal, viszont aki szóba jöhetne ők nem veszik komolyan a kapcsolatot, tehát több fiúval ismerkednek, van aki szexre megy, én pedig egy hűséges lányt akarok, aki a szex-et is SZERETETBŐL akarja. Volt már 25 éves párom is, aki bebizonyította hogy a hűség és az ész Hiánya teljesen kor független :D

Lényeg a lényeg, amilyen visszafogott lányokat én keresek, ők max egy könyvtárba mennek el, viszont én még oda sem, nem tudnék oda menni egy teljesen számomra ismeretlen emberhez és akkor fél perc után elhívni egy randira stb.. Szóval az ilyen lányoktól kérek pár tanácsot, ti hova regisztrálnátok/mennétek fel interneten, ahol mondjuk ismerkedésre is esélyt adnátok? :)

Olyan tizen-huszon éves korosztály érdekelne, belsőre hűség és elfogadás érdekel, akikbe ezek megvannak :)

Előre is köszi a Normális válaszokat.


2020. febr. 15. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Próbálok neked olyan választ írni ami segíthet és nem támadó célzatú!


Én is egy visszahúzódó srác voltam régen, kevés barátom volt sok mindenki furcsának tartott, nem voltam jóba az osztályommal sem, 14 évesen viszont már volt 2-3 barátnőm.

Önbizalmam volt egyébként, tehát nem tartottam magamat rosszabbnak senkinél, de nem mertem odamenni bárkihez beszélgetni stb... Egyébként nagyon rosszul éreztem magam, hiszen aki ilyen típusú annak nincs kinyitva maga előtt a világ felé vezető kapu. Rajtam az segített hogy valahogy sikerült egyre többször társaságba járnom, sok barátra tettem szert mindíg voltak hasonló számban lányok mint fiúk (sőt mára már lehet több lány ismerősöm van mint fiú) a trendet én sem követem hogy a legmárkásabb cuccokba járjak mindenhova, nem tiktokozok, viszont járok bulizni ami egy rendkívül jó szórakozást jelent egy társaságban ha jó környezetben van az ember.

A féltékenység egy értelmesebb lánynak nem vonzó, sőt idegesítő és kiábrándító, ha féltékeny vagy legalább ne add a lány tudtára még jelek formájában se, ne korlátozd őt és hagyd őt élni mint magad. Internetes ismerkedés nem vezet sok mindenre, igen én is csináltam régen de már nincs rá szükségem mert bárkivel le tudok állni beszélgetni az utcán is, akár csak az alapján hogy milyen zenét hallgat. A lányoknak vonzó ha van önbizalma az embernek, amit akkor szerezhet ha sokszor van emberek között és észreveszi hogy sok helyen elfogadják, velem is így történt. Bár nem lány vagyok, de úgy gondolom a válaszomban csak igazat írtam saját tapasztalat alapján.

Sok sikert a továbbiakban, bocsánat ha túl hosszúra sikerült.

17/F

2020. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gáz, köszi. Tudom hogy sok lánynak nem tetszik amilyen vagyok, ezért is irtam ki a kérdést. Mert nekem mondjuk a féltékenység tudom hogy megmarad, ha a lányba bízok, attól méga többi fiúban nem fogok.. Meg ez az hagyni élni dolog, én úgy vagyok vele, nem azért vagyunk egy pár hogy külön éljünk. Legyünk együtt, azért vagyunk egy PÁR. És szerencsére beszéltem lányokkal akik tökre egyet értenek, tehát erről nem tennék le. Végülis, nem azért akarok barátnőt hogy eljárjon bulizni a többi fiúval, hanem hogy szeressen és velem legyen :)
2020. febr. 15. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, hogy komoly kapcsolatot akarsz, de ilyeneket írsz, hogy "egyből visszaír, nem hanyagol órákig". 0 privát szféra. Ezt egy visszahúzódó lány sem fogja tolerálni, ha minden lépéséről be kell számolnia.

Úgy sem fogsz tudni ismerkedni, ha ezt így előadod a lánynak. Sokan járnak szórakozni, buliba, mégsem félmeztelenül mennek és nem 3 pasival mennek haza. Az is elég visszatartó tényező, ha ler bancozol mindenkit, akinek van bárminemű szociális élete.

Szóval a kérdésedre a válasz: változtass magadon először, keress barátokat, szocializálódj és bulikban is találhatsz normális lányokat. Pláne ha egy olyan koncerten ismerkedtek meg, ahol mindketten szeretitek a zenekart, mert máris lesz közös pont és beszédtéma.

2020. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A negatívat nem kértem. Valószínűleg azért keresek olyan lányt aki nem a seggét rázza a buliba, mert nekem tetszik. te se jössz össze valakivel ha olyan dolgokat csinál ami tökre ellenedre van.
2020. febr. 15. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Olyan nincs, hogy véleményt kérsz, de az csak pozitív lehet. Akkor ne írj ki kérdést.


En is azt gondolom, hogy te meg akarod fojtani a barátnődet, annak meg sosincs jó vége. Igenis lehet privát élete annak is, aki kapcsolatban van, és egyszer-egyszer találkozhat a saját barátaival úgy, hogy te nem vagy ott. Az sem elvárható, hogy mindig azonnal visszaírjon, milyen ötlet ez már eleve!? Egy emberi lényről beszélünk, aki szintén jár iskolába/dolgozni, vannak hobbijai és barátai...


Irreális elvárásokkal ne csodálkozz, ha nem találsz senkit. Pláne nem egy visszahúzódó valakit, akinek extra fontos a privát szféra. Meg is őrülnék tőled.

2020. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

#1-es vagyok, és egyet értek a #3-assal és #5-össel is.

Gondolj csak bele, mi az hogy ha valaki bulizni megy az egyből a "seggét rázza 0-24"? Ha valaki szeret élni akkor az már r1banc ha nem egész nap otthon ül és unatkozik?

Kb fél órája értem haza egy buliból fiúként, és képzeld én nem olyan társasággal mentem (több volt a lány) akik kelletik magukat minden fiúnak meg ilyesmi, igenis járnak bulizni a normális lányok egy részei is, ami nálam még imponáló is egyébként hogy legalább nem otthon ülős típus. Sajnos az, hogy te írsz egy kérdést amire bár véleményem szerint értelmes választ írtam és túlságosan negatív sem volt, arra attól függetlenül még el KELL fogadni azt a kritikát amit TE kapsz és NEM rossz szándékkal ,mert véleményem szerint egyik kommentelőt sem vezérelt rossz szándék a hozzászólás megírásában. Szimplán el mondták mi az amit TE csinálsz rosszul 100%-ig, és nagyon nem imponáló az ÉRTELMES lányoknak. A magáncszféra alap dolog, ha együtt vagytok azért JÓ ha külön megy NÉLKÜLED társaságba, mert akkor tölthet értékes időt az Ő baráti körével, amibe ha bele is tartozol ha ott lennél csak egymás nyakán lógnátok és olyan lenne mint ha 2-en lennétek pl egy buszmegállóba vagy akármilyen nyilvános helyen ahol a többi ember csak zavaró tényező. Neked a leírt tulajdonságaid alapján nem szabad ilyen magasra tedd a lécet mert NEM FOGSZ ilyen lányt találni. Persze, nem arról van szó hogy van egy barátnőd és az menjen el minden nap berugni a haverjaival stb (sajnos ismerek ilyen lányt és pont ma próbálkozott nálam sokadjára de ismét nem járt sikerrel) de ha te nem vagy bulizós típus, akkor sem szabad korlátoznod az esetleges barátnődet abban hogy ő jól érezze magát egy olyan környezetben ami neki jó de neked nem imponáló. Annyi még hogy "és nem más fiúkkal ismerkedik a hátam mögött." Ebben a mondatban ismét benned van a hiba, hiszen ha te ennyire féltékeny típus vagy akkor valószínű a fiú barátairól be sem fog számolni hiszen egyből megkérdőjeleznéd hogy nem-e megcsal és nem hagynád élni konkrétan, tehát full jogosan tenné bármilyen lány ha a hátad mögött barátkozna más fiúkkal (nem pasizna hogy megcsaljon, az tök más). Nekem kb több lány barátom van mint fiú, és mivel van önbizalmam és találnék minden 100 méteren új barátnőt (bár egyáltalán nem célom) ezért egyik lánynak sem tűrném el pl hogy azzal legyen baja hogy lány barátokkal is találkozok vagy bármi. Remélem hogy nem cseszekedésnek vetted ezt a kommentet hanem megpróbáltad értelmezni.

2020. febr. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

3 vagyok. Hogy írjunk erre ennél pozitívabbat? A negatív az lenne, ha mondanánk hogy esélytelen hogy nőt találj és az isten óvja meg a lányokat tőled.

Ehelyett tippeket adtunk, hogy hogy építhetsz önbizalmat.

Egyet értelmezz magadban: attól, hogy ketten egy pár vagytok, nem szűntök meg külön egyénként létezni.

Lány vagyok, aki 4 éve él stabil párkapcsolatban. Gondolom az én válaszom nem jó, mert biztos csaljuk egymást, olyan nincs, hogy megbízzanak egymásban a párok éa netalántán bulizni is járjanak.

2020. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közbe sajnos a kérdezőnek 2 hozzászólása maradt meg a körülbelül 6-ból, de sebaj maximum már látni fogják előre az újonnan jött kommentelők hogy kivel van dolguk, és lehet rosszabb kritikát fog kapni mint amivel mi illettük rossz szándék nélkül :D
2020. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

nagyon egyszerű a sztori. Te egy magának való, unalmas ember vagy, és egy unalmas párt szeretnél magad mellé, akit tutujgathatsz. Ezt így nyugodtan ki is írhatod társkeresőre, aki így horogra akad, az biztos nem fog csalódást sem okozni, hiszen elég konkrétan meg van fogalmazva az igényed - egy sorban.


az más kérdés, hogy ez elegendő-e egy kapcsolat táplálásához...


valahol megértelek, hogy belefáradtál ebbe az egész bizalomjátékba, de sajnos ez ilyen. befektetett energia nélkül nem fog sokáig működni egy kapcsolat sem.

2020. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!