Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha komoly kapcsolatra vágyom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatra vágyom, akkor felejtsem el az internetet?

Figyelt kérdés

Számomra sokkal egyszerűbb és jobb lenne elsőkörben interneten ismerkedni/barátkozni csak sajnos az eddigi tapasztalataim alapján meg hallomásból is kezdem azt hinni, hogy szinte lehetetlen olyan fiút találni aki nem csak "arra" megy.


Szerintetek van esély arra, hogy megismerkedjek egy normális fiúval interneten? Aki valóban megszeretne ismerni, és nem azzal indít hogy khmmm... 😂



2020. febr. 15. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem az internet hibája. Egyszerűen ne add oda magad, akkor az ilyenek hamar lelépnek. Sőt, hónapokat várj vele. Aki igazán szeret az kivárja.
2020. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Váltsál át gigabites internetre a szolgáltatódnál, az már igazán komoly kapcsolat.
2020. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Könyen ki lehet szürni az olyan srácokat.mondjuk én nem szeretek online ismerkedi csakis személyesen.
2020. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát.. Van sok hibám, de ha nem a külsőségekre mész és elfogadó vagy, és hűséges kapcsolatot szeretnél akkor én nagyon szívesen megismernélek. Írj ha van kedved :3
2020. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos élőben sokkal nehezebb. Szerintem mindkét ismerkedési formának vannak előnyei és hátrányai is. Én is nagyon vágyom egy olyan fiúra, akivel komoly kapcsolatot lehet kialakítani. 19/f
2020. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Hogyan szoktál interneten ismerkedni?
2020. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat alapján egy dolgot tudok leszűrni az internetből, hogy mindenki egy másik személyiségét adja. (tisztelet a kivételnek)

Személyes ismerkedés azért célravezetőbb, mert sok egyéb dolgot is le tudsz szűrni egy szimpla beszélgetés alatt.

Ha csak a tényeket nézzük, egy beszélgetésnek a 7-8% fontosságú az maga amit mondasz.

A hansúly 1/3 része, a többi pedig a testi jelek.

Ha ebbe belegondolunk akkor interneten csak 7-8%-ot adunk egy beszélgetésbe, emellett sok dolgot félre is lehet értelmezni a hangsúly hiánya miatt.

Rátérve a fiúkra...nos igen sok ilyen ember létezik, sajna nem lehet mit tenni.

Szerencsésnek kell lenned, hogy megismerj egy számodra szimpatikus fiút a neten.

De szerintem mindenki megérdemel egy esélyt :)

Én is ilyen helyzetben vagyok :P

Ha kérdésed van vagy csak beszélni szeretnél (akár erről, akár másról) írj rám!

18/F

2020. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!