Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nem kellek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem kellek senkinek? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátom és még nem is csókolóztam senkivel.

Régebben mondhatni sok fiú érdeklődött irántam,volt akivel több hónapig beszélgettem de nem hívott el randizni. Olyanok is voltak akikkel egy suliba járok de élőbe soha nem jöttek oda hozzám,de még köszönni se köszöntek. Ez nagyon rosszul esett mindig,és azon gondolkoztam sokáig hogy mi lehet velem a baj? Vagy csak szimplán nem merik felvállalni a barátaik előtt? Vagy esetleg gáznak tartják hogy velem beszélgetnek?

Nem vagyok valami népszerű lány sőt inkább azt mondanám láthatatlan vagyok, és ezt egyre jobban és többször érzem. Úgy érzem kevés vagyok/nem vagyok elég jó ahhoz hogy észre vegyenek.

Sokan mondják,hogy szép vagyok de ezt is már kétlem, ami azt illeti én soha nem tartottam magam szépnek inkább csak tök átlagosnak. Nagyon ritkán van úgy hogy azt mondom magamnak,hogy na ma egész tűrhetően nézek ki,de aztán amikor kilépek az utcára vagy felnézek egy közösségi oldalra és látom a szebbnèl szebb lányokat,rögtön elmegy minden ömbizalmam.

Elég kedves és segítőkész lánynak mondanám magam. Csendes és vissza húzódó vagyok. Nincs sok barátom, és azthiszem róluk is egyre kevésbé mondhatom azt hogy a barátaim. Mostanában egyre többször hanyagolnak, nem hagynak szóhoz jutni, és mindig csak magukról beszélnek.

Tudom,nem vagyok tökéletes ahogy senki sem az.

Vissza térve a fiú témára: nemtudom mit és hol rontok el. Régen tényleg elég sok fiú irogatott nekem,de most már egy ideje senki. Úgy érzem,hogy akkor is csak arra voltam jó hogy legyen kinek húzni az agyát aztán amikor megunnak csak eldobnak. Persze volt rá alkalom,hogy én utasítottam vissza fiút mert éreztem hogy nem működne.

Most már semmi esélyt nem látok arra hogy valaha rám talál a szerelem. Elengedtem ezt az egész szerelem és fiú témát,csak rossz érzés hogy tényleg ennyire nem kellek senkinek.

Sokszor látom hogy másokhoz csak úgy oda mennek fiúk de hozzám nem. Már nem tudom mit csináljak.

18/L



2020. febr. 16. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Sokan küzdenek ezzel a problémával, és főleg a visszahúzódóbb lányok/fiúk, mint amilyen te is vagy.

Sokan azt hiszik, hogy mindenkinek a rib ncok, a rosszfiúk/lányok és a páwák kellenek. Ez így igaz, de ez amiatt van, mert inkább magabiztosabb társat választ magának az ember.


EGyébként nagyon beleivódott az emberekbe, hogy a fiúknak kell kezdeményezni. Szerintem viszont az a jó, ha kölcsönösen működik a dolog. Szóval te is nyugodtan elhívhatsz randizni egy fiút, ha sokat beszélgettek. Persze te lányként nem úgy, hogy szia, elmegyünk randizni? Hanem mondjuk hogy amúgy talizhatnánk valamikor...Tehát te amolyan nem túl árulkodó kijelentés képpen.


Írtad, hogy úgy érzed, csak arra vagy jó, hogy legyen kinek húzni az agyát, aztán eldobnak. Valószínűleg sokáig nem történik újdonság. Nincs új, vagy csak érdekes témátok és emiatt megun. De ez nem a te hibád. Mármint...nem csak a tiéd.


Próbálj meg jelezni a fiúk felé, ha tetszik valaki. Nem azt mondom, hogy menj oda. Az tényleg nem a te dolgod. De kezdeményezz szemezést. Küldj neki apró jeleket.

Viszont pl iskolán belül nyugodtan meg is szólíthatsz valakit. Odamehetsz pár sráchoz, hátha elkezdenek veled beszélgetni ( szinte majdnem 100% az esély, ha odamész, elkezdenek veled dumálni)

Értem, hogy visszahúzódó vagy, de pont ez az, amit le kell küzdeni és így lesz sok barátod, meg pasid később. Neked is tenned kell érte.

2020. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a válaszod! Én próbálom leküzdeni ezt az egészet és próbálok bátrabb és magabiztosabb lenni,de nagyon nehéz.

De az se segít ehhez hozzá, hogy pl amikor próbálok valamit elmondani a barátnőimnek hogy valami rosszul esett vagy hasonló mindig azt kapom hogy megint csak sajnáltatom magam. És néha már sírni tudnék mert senkivel nem tudok beszélni az érzéseimről és inkább már megse szólalok

2020. febr. 16. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Persze, egyáltalán nem egyszerű magabiztosnak lenni. Hál isten én hamar túlmentem ezen a dolgon. Míg 14-16 évesen tök féltem mindentől, most 18 éves koromra tök magabiztos lettem.

Pont emiatt akartam létrehozni egy weboldalt, ahol kurzust indítok a saját tapasztalataim alapján, úgyis később pszichológusnak akarok tanulni, csak sajna nem találtam elég érdeklődőt, így nem ruháztam be. Nem akartam veszteséget XDD

Ez ellen küzdeni kell. Próbálj meg először csak mások szemébe nézni. Ez egy nagyon jó gyakorlat. Utána próbálj meg szemezni is. És ne csak azokkal, akik tetszenek, mert ők az úgymond nagyfalat. Egyenlőre csak azokkal, akik szembe jönnek veled, vagy buszon látod őket.

2020. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Ha egy idegen hozzádszól, hogyan reagálod le?

2. Milyen az alkatod, milyen magas vagy?

3. Ne másokhoz mérd magad, mert akkor sosem fogod elfogadni magadat. Mindenkinél van szebb meg jobb, de olyan kis esêllyel, mint amilyen te vagy, ez motiváljon.


A kérdésekre meg jó lenne válaszokat kapni, mert az alapján el lehet indulni valamerre.

2020. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 hát ha egy idegen hozzám szól akkor általában kicsit zavarba jövök,de ez persze mind függ a helyzettől és a személytől is

168cm magas vagyok átlagos/normál alkattal. Nem vagyok nádszál vékony de egyáltalán nem vagyok kövér se. Persze lenne még min alakítani,de dolgozok rajta

2020. febr. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!