Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki csak írogatni akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki csak írogatni akar?

Figyelt kérdés

Többször olvastam kérdéseket, hogy valaki ismerkedni szeretne, mert nem tud hol, stb. Írtam neki(k), jól is ment a beszélgetés. Amikor kiderült, hogy kvázi közel élünk egymáshoz felajánlottam egy nyilvános helyen kötelezettség nélkül egy kávét, fagyit, stb.

Akkor jöttek a kifogások, majd a szó nélkül eltűnés.

Ha valaki ismerkedni akar, akkor azt hogy képzeli?

Becsenget valaki? Ki sem kell lépni a komfortzónából?



2020. febr. 18. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Én magamból kiindulva ezt azért csinálnám (ha csinálnék ilyet) mert félnék hogy ha jól elvagyunk irogatva, akkor a találkozás után valami megváltozik, mikor már arcot és testet is tudunk kapcsolni ahhoz akivel irogatunk. Talán ettől félnek páran.
2020. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezen az oladalon rengeteg az "elemző" meg a kamus is.

Szerintem pszcihológusok is gyakorolgatnak itt.


Amikor a múltkor melót keresett itt az egyik fiatal, megkrédeztem van e fb profilja vagy más közösségi média és mondtam neki, hogy küldje el ha érdekli a meló. Persze nem küldte el, aztán meg még kérdezősködött, hogy miért kellene elküldenie.


Amikor meg az egyik huszonéves lány a melleiről kérdezett, és felrakta a saját képét, amin csak egy mell volt, még arc sem semmi több, törölték a kérdést, de azért a rosszlányok meg az análpumpás bannerek azok mehetnek az oldal szélén...


Ez egy ilyen "pszicho" oldal, unalomüzésre jó, valós emberi kapcsolatokra nem. Arra sokszor még az Fb se jó, mert ilyen olyan profilképek aztán amikor a valóságba meglátod elszaladsz!

2020. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha ismerkedni akarsz, menj el önkénteskedni, vagy más olyan "munkahelyre" ahová az általad kiszemelt korosztály jár.


Én is volt hogy 30 + osan elmentem kfc-be melózni, csakhogy fiatalabb csajok közelébe kerüljek, és volt is belőle alkalmi kapcsolatom amivel exem megcsalásait "törlesztettem"..

2020. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Jelenlegi baránőmmel is aki 21 éves a másodállásomban jöttem össze áruházi őrként két hónap után hozzámköltözött és lassan már egy évesek leszünk.


Ha "ismerkedni" akarsz nem árt ha van hová vinned a lányt, és nem busszal persze...

2020. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem volt innen 6-8 alkalmi kapcsolatom nagyon is csinos lányokkal, és a barátnőmet is itt ismertem meg. Mondjuk én mindig itt éltem ki a netes levelezhetnékemet, néha pedig kisült belőle ez-az, nem görcsöltem rá sosem.
2020. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem innen 20-25 egyejszakasom volt, valamint mind az 5 felesegemet is itt ismertem meg.
2020. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
#6 ha nem gúnyolódásba fojtanád a sikertelenséged, akkor egy fokkal előrébb lennél a lányok szemében is. Tényleg nem egy nagy varázslat levelezéssel vonzóvá válni, és én sokkal jobban a sajátomnak érzek valamit ami így alakul ki, mint mondjuk tinderes húzogatással. Hajrá:)
2020. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel az emberekkel nem szabad foglalkozni, sajnos sok ilyen van, de el kell tudni engedni. Személy szerint én azt tartom alapnak, hogyha valamiért be akarom fejezni a beszélgetést, akkor azt kulturált, emberi módon elmondom, nem kell eltűnni :)
2020. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nem azzal van gond, hogy meggondolja magát esetleg.

Hanem hogy kiírja hogy "ismerkedne" , utána meg nem tesz érte semmit.

Bár azt hiszem ez a generációtól (16-20) nem is igazán számíthatok másra.

Jah igen... természetesen van hová vinni és van mivel. ;)

2020. febr. 18. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hátha a 16-20 egy másik generáció akkor lehet túl idős vagy hozzájuk és ezért nem akarnak valódi találkozást.

Elbeszélgetek én is egy 30 éves emberrel de találkozni már nem feltétlen mennék el mert 16 vagy 20 hoz képest azért az távol van.

(jó nyilván nem annyira de mégis zavaró lehet valakiknek)

2020. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!