Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan fiúk akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk akiknek komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy valóban egyre kevesebben vágynak komoly kapcsolatra?

Eddig sajnos csak negatív tapasztalataim vannak, de bízom benne hogy nem reménytelen olyan fiút találni aki tényleg meg szeretne ismerni és nem csak alkalmikat keres 😅


Szerintetek interneten keresztül érdemes próbálkozni? 🥺


16L



2020. febr. 21. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen srác van, ne aggódj, aki komolyat akar. Viszont lehet ehhez kell 2-3 év még. 16 évesen ritka a komoly. 18-19 felé sokkal több lesz.
2020. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
vagyunk egy páran de mind a barátzónába végezzük mert nektek a nagy dumás menő fiúk kellenek
2020. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Én is pasiként a hosszabb beszélgetéseket szeretem, de a nők valamiért a bunkókat bírják akik egyből ágyba mennének velük.


(20/F)

2020. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"komolyak a szándékai"

Igen, atöbbségük ilyen. Komolyan megfektetni szándékoznak.

.

Az MTV-n este 9-kor van a 'Kamureg' című műsoruk.

Mielőtt az interneten ismerkednél, javaslom, nézzél egy pár részt!

2020. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelen.
2020. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is komoly kapcsolatot szeretnék szóval vannak páran.
2020. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Vannak, csak kevesen. Őket viszont nem a suliban, közeli helyeken találod meg, nyitni kell a világ felé és merni kezdeményezni, ha úgy adódik. És persze nem válogatni.
2020. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok a 2-es és 3-as válaszolóhoz. Igen, vannak ilyen fiúk (pl. én is), na ők azok, akiket te friendzone-olsz, mert nem eléggé rámenősek.
2020. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról, hogy én bárkit is "friendzónolnék"...nem tudom, hogy ezt miből gondoljátok. Engem pont nem az érdekel, hogy milyen "menő" a srác. Ez úgy hülyeség ahogy van.
2020. febr. 21. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze lehet neten is, csak szerintem nehezebb, mellesleg nekem is hasonló gondjaim vannak. Ha nem veszed tolakodásnak én szívesen ismerkedek😊 18F
2020. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!