Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos a kapuzárási pánikom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kapuzárási pánikom?

Figyelt kérdés
Sajnos már 21 éves vagyok és még sosem volt párkapcsolatom. Ahogyan telik az idő egyre jobban pánikolok, hogy örökre egyedül maradok. Nektek is volt hasonló érzésetek?

2020. febr. 27. 19:14
1 2
 1/11 Stark2000 ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, akinek 24 éves koráig egyetlen egy lánnyal sem volt dolga. Azóta eltelt 6 és fél év, nagyjából ennyi ideje vannak együtt a jegyesével, akivel idén várják a babájukat. Szerintem nincsen min aggódnod.
2020. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél inkább pánikolsz ezen, annál görcsösebb lesz az egész, és annál nehezebb lesz párt találnod. Kapuzárás még odébb van, ez inkább csak ilyen társadalmi megfelelés lehet nálad. Nem vagy lekésve semmiről, nyugi.
2020. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj :)

Amíg megfelelően nedvesedsz, sok férfi megfog kívánni :)

Az, hogy megvárod azt, aki a szívednek a legkedvesebb, nem baj :)

2020. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2020. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (Fiú vagyok)


Megnyugtató ilyen sztorikat olvasni, mint amit az első mondott. Viszont sajnos nem tudok nem "pánikolni". Minden nap bennem van ez a görcs, ami attól van hogy még sosem volt senkim és jelenleg sincs senkim ennyi idősen.

2020. febr. 27. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy ennyi idősen? Könyörgöm, még baba vagy 😀

Tök fiatal vagy, ne viccelj, rengeteg barátnőd lesz még.

2020. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te még a kapunyitási pánik miatt parázol, de nem kell, mert majd mindennek eljön az ideje, ha el kell jönnie. A kapuzárási pánik 50 éves kor körül szokott jönni, neked addig még nagyon sok időd van.
2020. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemsokára itt a nyár, mehetsz mindenféle fesztiválra, koncertre, lehet ismerkedni majd. Addig picit hozd magad formába, és nem lesz semmi gond. 🙂
2020. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Jajj, ha srác vagy akkor jogos.

Kezdj el ismerkedni, mert nem lesz elég tapasztalatod, nem a szex téren, hanem ismerkedés téren, nem lesz érzelmi fejlődésed, ne 30 évesen kezd el kitapasztalni, mit kell egy kapcsolatában kibírni :)

2020. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Két 68%-os válaszoló van, nehogy megzavarjon. A nedvesedést, mert az előzőt nem én írtam 😀
2020. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!