Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet ezt elfogadni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt elfogadni, megérteni?

Figyelt kérdés
Folyton rá kell jönnöm hogy bárhogyan próbálkozok egy csőd tömeg vagyok. És a szüleim szerint is lehetetlen engem elviselni. Minden egyes fiú aki tetszett utált engem. Mindenért amit csinálok bántanak. Ha valakiben megbízok 90% hogy hátba szúr, kibeszél, kinevet... Régen úgy fogtam fel a dolgokat hogy nyugi, mindenkinek van valahol egy ember aki azért szereti aki, de most rájöttem hogy nekem nincs. Mindent kezdek feladni azért hogy megfeleljek másoknak, de eddig még nem sikerült. Hogy fogadjam ezt el? 16L
2020. febr. 29. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

16 évesen ne vonj le ilyen végzetes következtetéseket! A szüleid egész biztosan szeretnek, még ha nem is tudják mindig kifejezni.

Fiatal vagy még, rengeteg időd és lehetőséged van barátokat és társat találni. Sajnos nagyon alaposan meg kell ismerni valakit, mielőtt megbízol benne. Ehhez tapasztalat is kell, azt épp most gyűjtöd.

Sokszor van úgy, hogy a fiú, aki neked tetszik, és a fiú, akinek te tetszel nem esik egybe. De hidd el, meg fogod találni azt, akinél egybeesik.

2020. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az a gond hogy nincs olyan srác akinek tetszem
2020. febr. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!