Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Arrol van szó, hogy a barátom beszél egy lánnyal, ami amugy nem lenne baj, nem vagyok féltékeny típus, viszont a lánynak bejön a barátom, ráadásul a barátom írkalja neki hogy ilyen cuki olyan aranyos, szivet is küldött. Ezeket onnan tudom, hogy mondta nekem, szoval nem titok. Észrevette azt is hogy ez engem zavar, de erre csak azt kaptam, hogy nem akar tőle semmit, csak barát, meg miért nem bizom benne...én megbizok benne, tudom hogy szeret, de azért mégis. Amugy jó a kapcsolatunk, egyszer kétszer voltak nézeteltérések, hol jobb a helyzet, hol rosszabb de komolyabb vita még nem volt. Az nem zavarna, ha beszélne vele, csak ne így. Kérlek rosszindulatú kommentet ne írjatok. Előre is köszönöm. 17/l

2020. márc. 5. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az nem zavarna, ha beszélne vele, csak ne így. "


OK, akkor ezt ne (csak) nekünk mondd el így, hanem neki is.

Ha nem érti meg az igényeidet, és nem hajlandó kompromisszumra, akkor nem érett egy kapcsolathoz.

2020. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod nem tartja tiszteletben és nem veszi figyelembe hogy neked ez rosszul esik, akkor megkérdőjelezhető, hogy szeret-e téged valójában. Nekem is rosszul esne amúgy. 18L
2020. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D.Lívi válasza:
Ne legyél tul szerelmes a srácba. Nagyot fogsz csalódni,de ne legyen igazam. Az előttem lévőnek igazat adok,ha szeretne téged a pasid akkor érdekelné hogy megbánt téged!
2020. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gáz amit csinál, szívezik meg "így cuki meg úgy cuki" hát ok, csinálja csak nélkülem. Gyerek még. Nem igazán normális ilyen dolog egy kapcsolatban, vagy flörtölget lányokkal és egyedülállóan teszi ezt, vagy kezdjen felnőni a jelenlegi kapcsolatához.

Te meg ne legyél vak és naiv. Eléggé egyértelmű, hogy flörtöl a csajjal.

2020. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!