Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek látta a crushom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek látta a crushom az üzenetemet?

Figyelt kérdés

Írtam egy üzenetet a crushomnak instán és valószínűleg kérvénybe küldte neki és ha látta,

akkor azt nekem nem jelzi ki. A követési kérésem elég hamar elfogadta, azt hittem hamar is fog válaszolni, de már egy hete, hogy írtam neki. Kezd elveszni a remenyényem. Lehet, hogy nem üzenetezik senkivel se instán és ezért nem látta. Ha valaki üzenetben megírná neked, hogy tetszel neki, akkor te válaszolnál? (inkább fiúkat kérdezek)

(L)



2020. márc. 22. 20:26
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
Nekem ki írja pedig hogy látta... Persze én mindig válaszolok
2020. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha kérésben jön az üzenet akkor is?
2020. márc. 22. 20:56
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
Ha megnézzi akkor igen....
2020. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
látta, kijelzi neki fixen, max te nem látod hogy látta. De ez off, van ilyen lépj tovább!
2020. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adott esetleg valami jelet ,hogy tetszel neki?
2020. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ommm nem, mert csak messziről bámulom és sok nyomozással sikerült rátalálnom az instájára.....
2020. márc. 27. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég lehetetlennek tűnik. Ha nem is ismeritek egymást, csak te figyeltél fel rá, akkor neki nagyon kellemetlen lehet, hogy random egy ismeretlen megírja, hogy bejön neked. Annó kisebb koromban nekem is vallott szerelmet egy srác az évfolyamunkról, állítása szerint 2 éve szerelmes belém, de én nem is figyeltem fel rá... Kínos volt.
2020. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!