Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól még, hogy nem próbálkozo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még, hogy nem próbálkozok be a lányoknál, lehet esélyem náluk?

Figyelt kérdés

Van egy pár haverom egy nagyobb városban. Akikkel össze haverkodtam már lassan 1,5 éve. Mert az egyik haverom meg hívott a balagasára. És ott ismertem meg őket. És jól összebarátkoztam velük. Ők egy 55 ezer fős városban élnek. És vannak lány barátaik arra felé, akik között vannak szép és igen szimpatikusnak tűnő lányok is. Korosztály ügyileg főleg 14-17 évesek ami pont jó, de talán van köztük 1-2 idősebb is. Haverjaim azt mondták bemutatnak a lányoknak,meg elmondják nekik milyen jó srác vagyok. Eddig olyan voltam, hogy bepróbálkoztam minden lánynál aki tetszett. Persze egyszerre egynél, pláne ha komolyabb dolgot akartam! De az esetek 85-90%-ban csak elutasítás lett a vége, néha indokolatlanul. Tehát nekem már nincs kedvem próbálkozni. Csak szimplán kedves akarok lenni, de nem túlságosan. És ezen kivűl vicces, őszinte, jófej vagyok és úgy gondolom képben vagyok legtöbb dologgal. Viszont pl azzal nem, hogy mi van ha friend zonba kerülök ha nem nagyon próbálkozok?! Vagy lehet, hogy olyan lánynak tetszek majd pont. Aki pl nem jön be nekem. Mert volt már olyan, hogy egy túl nagy szájú, nem is szép lány nyomult rám. Persze ha valaki nagyon tetszik vagy megpuhít érzelmileg. Valószínűleg úgyis befogok próbálkozni. Igazság szerint interneten is hajlandó vagyok ismerkedni. Főleg a jelenlegi helyzetben. Itt is lehet nekem írni. És ha nincs más akkor én is rá szoktam írni lányokra! Talán nekik is írok. Mert mostanában sajna élőben nem nagyon beszélhetek velük. Meg úgy nagyon más lányokkal sem. Mert nem nagyon járkál ki most senki sehova! De szerintem nem csak élőben alakúlhat ki szerelem. És nyílván ha egy lánnyal interneten beszélek, főleg ha én írok rá. Akkor egy pár bók jól jöhet :D!

18/F



2020. márc. 25. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem az a probléma, hogy alapjáraton túl kedves és egyetértő vagy velük. A lányoknak nem szimpatikus az az ember, aki szinte mindig csak egyetért velük és csak a pozitívat kapják tőle. Kell hogy legyen saját véleményed és ki is kell allj mellette, mert akkor fognak erősnek és magabiztos embernek látni, aki mellett már eltudjun képzelni maguk.


Ha hiszed ha nem, nekem a lány ismerőseim nagy része fél-1 évig rám sem hederit, sőt olyan is van, hogy nyominak vagy epp csúnyának gondolnak vagy neveznek is.


Aztán a fel-1 év elteltével rájönnek, hogy én mennyire okés is vagyok magammal, milyen magabiztos és céltudatos vagyok és mennyire qurvára jófej... Hidd el nincs nagy egom, soha nem vágok fel semmivel senkinek, max akkor beszélek a dolgairól amit elértem, ha rákérdeznek. Az eltelt idő után egyszer csak azt veszem észre, hogy folyamatosan velem akarnak lenni, beszélgetni akarnak és állandóan keresik a társaságok és próbálják felhívni magukra a figyelmet, arról nem beszélve, hogy ebben a szakaszban már ők bokolnak nekem....

1 kezemen majdnem 2x megtudom számolni hány olyan lány van, akinek már az első pillantásra tetszettek, de azokat, akik csak később látnak meg valamit bennem, azokat konkrétan már nem tartom számon.


Szerintem most hagyd a lányokat, találkozni úgy sem nagyon tudtok most. Inkább kezdj onfejleszteseb.

2020. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont, hogy akkor fognak rád menni, ha tényleg olyan vagy amilyenek írod magadat. A lányok azokat a fiúkat szeretik akik szinte le se s*arják!

17/F

2020. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%

2-esnek üzenem, hogy én nem azokat a fiukat szeretem akik le se szarnak.

15/L

2020. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl megértő és segítő kész vagy így csak a havert látják benned. Én mikor nekem se jött össze semmi én jelentkeztem a Randivonal- ra inter netes társkereső.
2020. márc. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet.
2020. márc. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok velük túl megértő. Igen is van saját véleményem is. Amikor fennt azt írtam, hogy kedves, jófej leszek azt úgy értettem, hogy néha lesz hozzájuk 1-2 semleges vagy flegma válaszom is. Persze azt is normálisan fogom csinálni. És én mindig mindenkinek elmondtam a saját véleményem. Nem igaz, hogy most azért vagyok itt a szdmükbe csicska. Mert félre értettétek a fennt leírtakat :(!
2020. márc. 28. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit keres itt egy 15 éves lány????Ha?
2020. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!