Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejövök neki/szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki/szimpatikus vagyok neki vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel ismerjük egymást. Személyesen eddig nagyon keveset beszélgettünk, inkább messengeren tettük ezt meg. A beszélgetések nagyon jó hangulatban szoktak megtörténni, senkivel nem tudok ilyen jót beszélgetni, mint vele. Ennek az a menete, hogy küldök neki egy mémet, ő arra kommentel, és így lendül egy beszélgetés. Ilyen alkalom azonban nincs túl gyakran, illetve ha kommentel is hozzá valamit,akkor is általában nem lendül tovább beszélgetés. Én így szoktam úgymond ráírni, illetve ritkán rendes szöveges üzenetet írok valamivel kapcsolatban. Ő viszont csak úgy nem ír rám. Olyan dolgokért szokott, hogy például jó nagy sz.r az ének tanár, a testmagassága kisebb lett az iskolában mért az otthon mértnél, fogszabályzója lett és nem ehet. Szóval ha valami bántja, azt megosztja. Nem minden bánatát osztja azért meg, csak így néha-néha,ami nagyon bántja. Olyankor is egy nagyon kellemes hangulatú csevegés jön létre,mint jóformán két legjobb barát. Egyszer kérte, hogy segítsek neki a fizika háziban,mert ő épp dolgozatot írt azon az órán. Én mindet megcsináltam neki. Utána 4 napig ő is folyamatosan mémet küldött,írt valamit stb. Akkor én is éreztem azt az atmoszférát, hogy bejövök neki.

Szóval röviden: ha csevegünk, akkor marha jókat beszélgetünk, nagyon jó érzés még vissza is nézni őket. Ő így önszántából akkor ír, ha valami bántja,én meg általában mémet küldök, ritkán normál szöveges üzenetet, arra reagál és megy a beszélgetés, de ilyen NEM mindig van, átlagosan egy héten egyszer. Olyan is van hogy reagál, de a csevegés nem lendül tovább.

Bejövök neki és azért cseveg olyankor nagyon jót, vagy egyszerűen olyan alkalmakkor csak unja magát, és ezért beszélget?



2020. márc. 26. 07:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt nem ilyan régen, hogy 5 napig nem írtam neki, és az 5.napon, amikor megtettem, úgyszintén jókat csevegtünk. De nem értem, hogy akkor miért nem írt rám. Bocsi csak ez kimaradt a kérdés alatti részből.
2020. márc. 26. 07:56
 2/5 A kérdező kommentje:
Ritka is,amikor ő így ír, átlagosan 2 hetente egyszer
2020. márc. 26. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát..ennyiből nekem az jön le, hogy unatkozik. De simán lehet az is, hogy nem nagyon szeret neten írogatni. Személyesen miért beszéltetek csak ritkán?
2020. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem ennyiből még ne láss bele többet, mert ebből még nagyon könnyen lehet pofára esés. Ha akarsz tőle valamit akkor kezdj el cselekedni apró lépésekben, mert egy idő után már mindegy lesz mit csinálsz, mondasz neki. Ennyiből nekem az jön le, hogy vagy lelki szemetese vagy, vagy pedig egy közeli barát akinek el meri mondani a problémáit.
2020. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha magamból indulok ki, akkor ez unatkozás részéről..
2020. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!