Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha összebarátkozunk a csajjal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összebarátkozunk a csajjal, akkor képtelen vagyok ráhajtani, mert nem akarom a barátságot kockára tenni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy ha egy csajjal jóban leszünk (nem feltétlenül puszipajtás-barátságban), csak szimplán segítünk egymásnak és esetleg jól elbeszélgetünk, elpoénkodunk néha, utána nem merek ráhajtani a csajra.


Valahogy tudat alatt attól félek, hogy nem éri megkockáztatni, mert inkább legyünk csak simán ilyen normál kötetlen haveri kapcsolatban, mint hogy aztán visszautasítás miatt bukjak mindent.


Viszont így meg sehova sem jutok, mert eleve csak olyan csajokkal találkozgatok, akiket már valamennyire ismerek, és sose merek továbblépni.


Hogyan győzzem le ezt a "félelmemet", ha lehet annak nevezni? Sok visszautasítás után kevés az önbizalmam a párkapcsolat létrehozása terén, de haveri-baráti szinten nagyon jól kijövök a csajokkal.


Viszont ez így korlátoz, mert minél jobban kijövök a csajjal, annál inkább félek, hogy elcseszek valamit, végül már inkább rá se írok, nehogy valamit elrontsak, így aztán végül kiüresedik az egész és még a "barátság" is kihűl.


Tudom, nehéz eset vagyok, de ezek tényleg komoly gondot okoz nekem, hogy így gondolkodok, és akármilyen hülyén hangzik, így vagyok.


Mi a véleményetek, hogyan változtassak a hozzáállásomon?



2020. márc. 26. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Helyes, ne tegyél kockára egy barátságot egy bizonytalan dologért. A párkapcsolat majd jön.
2020. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem közvetlenül a szoros barátságokra gondolok, hanem ha csak szimplán jóban vagyunk, és mondjuk úgy gondolom, vesztenék azzal, ha ennyi se lenne.


Valahogy túlaggódok mindent, túl komolyan és tragikusan veszem és ettől a gondolkodástól nem tudok megszabadulni.


Minél jobban kijövök a csajjal, annál inkább félek, hogy elcseszek valamit, végül már inkább rá se írok, nehogy valamit elrontsak, így aztán végül kiüresedik az egész és még a "barátság" is kihűl.


De valahogy nem tudok ezen változtatni.

2020. márc. 26. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A pár kapcsolat úgy is eljön, de a barátság mindig meg marad.
2020. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Ha visszautasít, akkor is megmarad?
2020. márc. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!