Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal melegként hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal melegként hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 éves kicsit duci meleg fiú vagyok, eddig semmilyen tapasztalatom nincsen és főleg a komoly kapcsolat érdekelne.

Eddig két fiú volt akik tetszettek, és be is vallottam nekik, de mivel kiderült róluk, hogy nem melegek, nyilván nem volt sikerem :D

internetes párkeresésről pedig hallottam egy-két rosszat, így eddig még nem nagyon mertem próbálkozni.

Tudnátok valami tanácsot adni?

A válaszokat előre is köszönöm <3



2020. ápr. 6. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

MÉG most kihasználva a karantén adta sok szabadidőt kezdj el fogyni! Nem kell sokat. Napi 30 perc sport vagy kevesebb. Csak kezd el és csináld minden áldott nap. Megszokod és napról napra kevésbé fáradsz el. Kezdj tudatosan kevesebbet enni, kalóriát számolni, stb. Ezt még nem késő. Fiatal vagy és később nehezebb lesz.


Ezt mind azért írom, mert a melegeknél ha van rajtad husi és nem vagy mellé vmi álompasi akkor buktál. HA az vagy is sokaknál. Kíméld meg magad a sok csalódástól. Amúgy is nagyon sokan álomvilágban élnek a társkeresőn, de nagyon gonoszak tudnak egymással lenni sajnos. Nem szabad felvenni, de nehéz. Szóval én ezzel kezdeném. Hidd el az életed megváltoztathatja. Ha a TLC élet 250 kg felett műsorát nézed onnan tanulhatsz. Hidd el nagyon sokat segít ha belecsapsz!

2020. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%
Passzív vagy? Szereted az alázást? Mert akkor irhatsz :)
2020. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet igazából nem tartom magamat vészesnek (176cm73kg) és igazából jól is érzem így magat de lehet megfontolom a fogyást :)

További válaszokat is szívesen várok ^^

2020. ápr. 7. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább csak szexhaverság érdekelne, de ha gondolod...
2020. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ha van kedved irj, beszelgessunk

20f

2020. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Melegbárokban..
2021. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!