Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel keltsem fel egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel keltsem fel egy lány érdeklődését és hogyan érjem el azt hogy magától írjon rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon kedves, okos és nem utoljára nagyon szép is. Már írtam neki egyszer, de én kezdtem és én is fejeztem be, a beszélgetést. DE tudom hogy érdeklődik irántam mert egyszer nagyon hosszan beszélgettünk, úgy hogy ő is kérdezett és én is őt. Nagyon tetszik nekem és szerintem engem is helyesnek tart. Nem túl régóta ismerem, de szerintem van valami köztünk, lehet hogy nem szerelem, de minimum barátság. Hogy keltsem fel az érdeklődését? Hogy érjem el hogy gondoljon rám és hogy írjon magától?

2020. ápr. 10. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Esetleg bókolj neki, hogy lássa biztosan többről lenne szó, mint barátság. Esetleg még videochatelhetnétek is!:)
2020. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már írtam neki hogy nagyon szépnek tartom, meg hogy kedves... De jó ötlet majd ha lesz időnk akkor chattelhetünk úgy is egymással.. :-)
2020. ápr. 10. 13:03
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Jó kérdés, szerintem ha fontos vagy neki akkor írni fog, sajnos a lányok mindég azt várják hogy a srác írjon és nem gondolnak bele ,hogy ebbe bele lehet fáradni.Aztán csodálkoznak hogy nem keresi a fiú'
2020. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kevinke! Már megint itt?? Olyan primitív és érzéketlen vagy hogy az már csúcs. Én egyenlőre ki akarok építeni egy kapcsolatot minimum barátit és utána egyre érzékesebben szerelmit. Utolsónak köszi!
2020. ápr. 10. 13:30
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

A lányok szeretik,ha érdeklödsz iránta.

Tegyél fel vele kapcsolatos kérdéseket,érdeklődj iránta,és bókolgass,dicsérd meg hogy pl.:milyen illatos. Tartsál vele szemkontaktust is.

2020. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Az én érdeklődésemet már fel is keltetted!
2020. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kevint le kene tiltani a gyakorirol
2020. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"Szent Ember"-nek köszi! :-) De sajnos ő nagyon messze él tőlem, gyakorlatilag csak Magyarország van köztünk. Nem biztos hogy találkozunk mostanában, de ha nagyon szeretjük már egymást, akkor biztos.
2020. ápr. 10. 14:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj neki te megint, és nem feltétlenül kell lezárni a beszélgetést, hogy "szia, fejezzük be a dumálást". Ha mondjuk úgy kívánsz este jó éjszakát, hogy utána felteszel még egy kérdést vagy akármit, akkor azt ő reggel fogja megválaszolni és bumm - ő írt neked!

Amúgy szerintem ez a ki ír kinek kérdés túl van lihegve, ha beszélgetni akarsz, írj! Egy idő után ő fog írni előbb, főleg ha nem zárjátok le

2020. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem is bókolj neki hívd fel mond hogy milyen jó hallani a hangját meg ilyenek.Szerintem a lányok nagy %-a nem mert rá írni a fiúra mert azt nyomulásnak venné de egy idő után majd ő is fog írni neked!

2020. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!