Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok a korkülönbsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a korkülönbségről? Nagy gond?

Figyelt kérdés
Szerintetek az nagy probléma, hogy 16 éves létemre tetszenek az idősebb férfiak is? Mondjuk durván a 20-25 éves korosztályra gondolok, de alapvetően nem a kort nézem, tehát a korombeliek között is van aki megtetszik vagy ilyenek. Azzal tisztában vagyok, hogy egy idősebb pasival nem feltétlen lenne a működőképes a kapcsolat, plusz azért más igényeink is lennének valószínűleg 😃 ti mit gondoltok erről? Érdemes lenne a nálam idősebbekkel ismerkedni vagy alapból felejtős és keresgéljek mondjuk a 16-18-as korosztályban? 😜

2020. ápr. 10. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem
2020. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem az! A szerelemben nincsenek számok csak érzelmek
2020. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nincs azzal semmi gond. Hajrá
2020. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát alapvetően semmi baj nincs vele

De amit írtál is az azért igaz, hogy nem feltétlenül életképes egy ilyen kapcsolat hosszútávon, vagy nem biztos, hogy olyan egyszerű

Egyébként teljes mértékig megtudlak érteni bár én időnként a 25-nél is tovább mennék

17 vagyok de egy Leonardo Dicaprionak vagy a Brad Pittnek nem tudnék ellenállni érdekel is engem hány évesek

Nyilván ez egy nagyon kisarkított példa

De nem híres embereknél is ez a helyzet

Bár azért a normális határokat megkell tartani

Nyilván nem állítanék haza egy negyvenes de egy harmincas csávóval se

Mert drága anyukám biztosan kiakadna

Arról nem is beszélve hogy ha egy negyven éves felnőtt férfinak egy 17 éves "kislány" kell az sokat elmond

De ez a kor amit te írtál egyáltalán nem durva és belefér(het)

De ha összeakadsz valakivel úgyse nagyon fogod tudni megszabni hogy csak ennyi neg annyi éves lehet

2020. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal légy együtt aki szeret és viszont.
2020. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem gond a te részedről. De egy 25 éves férfi ne akarjon már egy 16 éves kislánnyal lenni, persze van akinek ez jön be, de az meg csak szexet akar.
2020. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 20 évesekről nehogy azt hidd, hogy csupa érett mindegyik 😃 A többségük nem különb egy 18 évesnél.

Afelett tényleg, de egyetértek azzal, hogy nem egy gimis lányban kellene megtalálni a tökéletes partnert szellemileg is. Ezzel nem arra célzok, hogy ez a korosztály buta, egyszerűen más életszakaszban vagytok. Ez az én véleményem persze, ami nem az etalon, és lehet most jönni, hogy denemisigaz meg lehet hozni a jó történeteket, de engem nem fog senki meggyőzni.(Ez nem neked szólt, kérdező)

Szerintem igazad van, jobban jársz a 16-19 évesekkel.

2020. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2020. ápr. 10. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Idősebb srác vagyok.


Sajnos romantikus és kissé naiv. Én sokáig nem hallgattam a szép szóra, hittem, hogy a korkülönbség nem számít. De nagyon is számít. Vagy kibontva a kérdést, úgy számít, ha eltérő életszakaszban vannak a felek. Gimis-egyetemista/dolgozó ritkán működik.

2020. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem a korkülönbség néha gond pl:azért nem mindegy hogy egy 13 éves lány egy 20 éves férfival van mert ott tényleg nagyobbak a férfi igényei pl szexelni is szeretne míg a lánynak a lánynak nem kellene ennyi idősen.De pl az hogy ha egy 16-18 éves lánynak az idősebbek jönnek be pl20-25 azzal nincsen gond mert azért ilyen idősen el szokták már veszíteni a tinik a szüzességüket.De a való életből is tudok példát hozni a korkülönbségre:Én 13 voltam a barátom 16 éves és nagyon jól megvoltunk együtt és semmit se erőltetett és a fejével se volt probléma!Ő nyíltan elmondta hogy a vele egyidős csajoknak nem jött be mert mert elvont a stílusa(skinhead) és ez nem jött be a csajoknak nekem meg igen mert mindig is az extrém pasik tetszettek.Szerintem nyugodtan ismerkedhetsz idősebb palikkal is de azért legyél óvatos mert nem mindegyik olyan hogy tud várni arra a dologra!!!

2020. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!