Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen korosztályb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen korosztályban lenne ideális ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szerintem nem a kor számít igazán, bár azért jelen esetben (16 vagyok) azért mégiscsak fontos lehet.Alapvetően én szeretem ha érettebb a srác,de nem tudom, hogy az én koromban mi lenne az a korkülönbség ami még úgymond belefér.

Szerintetek?


Kérlek a rosszindulatú kommenteket inkább hanyagoljuk ha lehet 😃



2020. ápr. 11. 17:29
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Ezt neked kell eldöntened ismerek csajokat akik csak tinikel jönnek össze ismerek csajokat akik 30-40 éves férfiakkal kavarnak szal döntsd el te mit szeretnél
2020. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A franc tudja... a lányok nem feltétlenül a kort nézik, mármint +2 +5 év is lehet, de általában a magasságra mennek.
2020. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha ez nem lett volna egyértelmű, én vagyok a lány :D
2020. ápr. 11. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom az én korosztályom jó lenne neked.
2020. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

20 éves korig teljesen normális. Ezzel az a baj sok 20 éves meg mindig egy 14 éves szintjén all. Ha csak kavarni akarsz jó ez a korosztály is neked. (mivel nagyobb az esély a megcsalásra a fiú részéről)

Ha meg komoly kell akkor 25-28 de nem hinném, hogy szellemileg egy síkon mozogtok. Nem beszélve róla, hogy te tanulsz ő meg dolgozik. Teljesen más életszakasz, míg egy 20 éves azt éli meg nap, mint nap amit te.

A döntés a tiéd. A szíved és az eszed döntsön, ne a társadalmi "elvârâs"

2020. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem akar meg olyan +4 ev korkulonbseg is siman belefer. En is 16 vagyok most, a baratom 18. De egyebkent ezt neked kell hogy eldontsd. :)
2020. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze igazabol rajtam all a dontes, csak velemenyekre esetleg tapasztalatokra voltam/vagyok kivancsi! Koszonom a normalis valaszokat 😄
2020. ápr. 13. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik. Ahogy neked jól esik. Mondjuk azért 30 ne legyen a csávó...
2020. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!