Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nehéz olyan lányt találni aki viszonozza is nem csak hülyíti az illetőt? 😶😢 De lehet csak Egerben van így

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Biztos olyan lánnyal találkoztál, aki nem volt elég érett hozzád, stb, de amúgy én is így vagyok kb ezzel, csak pont fordítva, srácokkal kapcsolatban. Hidd el, ez nem attól függ, hol élsz... Hány éves vagy?
2020. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen, minden bizonnyal ez csak Egerben esik meg ez az emberrel...
2020. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom is így van :D meg kb mindenhol
2020. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak el siklik a figyelmetek az mellett aki normális.
2020. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sértésből mondom, de fiút is elég nehéz olyat találni aki nem csak szórakozik a lánnyal.
2020. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki életében eljön a nagy Ő, ahogy a tiédben is...lehet nem most tinikét, csak majd 20-30as éveidben
2020. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!