Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit gondoltok hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy társkereső oldalra. Eleinte úgy tűnt reménytelen az egész, de aztán kiderült 2 lánynak is bejövök. Tudom ez még semmit sem jelent. Az egyikükkel a mai napig levelezem, s nagyon tartok tőle, hogy nem lesz semmi belőle: egyrészt a távolság, másrészt emiatt a k. koronavírus miatt még találkozni sem tudunk. Igaz azt mondta bejövök neki, s sok minden közös bennünk. De csak ha levelezgetünk nem igazán tudjuk megismerni egymást. 😔 Teljesen kétségbe vagyok esve. 😔

2020. ápr. 21. 14:16
 1/8 Stark2000 ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell kétségbe esni. Beszélgessetek, aztán vagy fenn tudjátok tartani az érdeklődéseteket egymás iránt, vagy nem. Ha nem sikerül átvészelni ezt az időt most találkozó nélkül, akkor hidd el, semmi olyat nem vesztettél egyik lánnyal sem, ami miatt kétségbe kellene esned.
2020. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom...de már párszor pofára estem. Elég csúnyán félrevezetett egy lány, úgy kialakul valami, de az utolsó pillanatban elutasított, mondván, hogy nem vagyok az esete már amióta először látott, s még csak nem is találkoztunk. Emiatt vannak aggályaim.
2020. ápr. 21. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
hátt nekem volt már pár metnal breakdown mert nem talizhattam kedvesemmel :(
2020. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ti összejöttek?
2020. ápr. 21. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugodhatsz, mert ebben a helyzetben mással sem nagyon tud találkozgatni a lány. Levelezgetésekbe meg nem kell előre túlzottan beleélned magad. Tudatosítsd magadban, hogy bármilyen szépnek, jónak is tűnik, ebből még bármi lehet - pozitív és negatív végkifejlet is.
2020. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megpróbálom pozitívan hozzá állni.

Csak már kezdem nagyon unni ezt a patt helyzetet. Mindenre csak várni, várni... pedig igazán mindent megteszek. Több negatív végkifejletet meg ne 😃...elég volt a kudarcokból!

2020. ápr. 21. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is regisztráltam régebben a társkeresőre de sajnos nekem rossz tapasztalataim vannak, de ne add fel beszélgessetek és ha van közös érdeklődési kör és techet is neked tette fel.
2020. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Barócsi Istvánné! 🙂

Akkor van remény 🙂

2020. ápr. 24. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!