Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a magasság?

Figyelt kérdés

Igen, 10000x is felrakott kérdés, egy srác szemszögéből.Van egy kialakított véleményem, esetleg tapasztalatokat írjatok, vagy véleményt kérlek, akármilyen korosztályból. Most párkeresési, lányokkal kapcsolatos témára célzok fiú szemszögből. Ha engem kérdeztek akkor igenis abban számít a magasság, hogy mennyire tetszel meg valakinek. A külső az, amit egy lány meglát rajtad, és azt nézi rajtad végig. Ha nem vagy nála magasabb, akkor azt gondolhatod, hogy nem sok esélyed van nála, vagy is inkább komoly küzdelemmel vért izzadva tudod nála bedobni magad. Azt akarom mondani, hogy aki meg van 180 cm az már olyan, mintha plusz 50 ponttal indulnál egy felvételin, mert sportban elértél dobogós helyezést. Én ezt így látom. Azt is látom, hogy a legjobb csajok is valamiért, akiket én úgy hívok, hogy a "forró rész" elvárják, hogy a partnerük 180 cm minimum meg legyen. Abban az esetben, ha nem vagy meg annyi, akkor csak a "hideg részhez" tudsz fordulni. (A szépségi minőségre értem) Én nem vagyok magas (173 cm) de sportos annál inkább.

Ti ezt hogy látjátok? 18/F



2020. ápr. 23. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia;)

Amikor szerelemről van szo, márpedig gondolom arra erted a parkereses dolgot, akkor hidd el hogy nem számít a magasság. Az van hogy igen, először megnézed es aztan eldontod h nem jon be. Enis igy voltam, aztan megismertem közelebbről es ugy ahogy volt szerelem lett a dologból. En voltam mint lany 176 a srac pedig ha 170 megvolt akkor lehet sokat is mondok. Imadtuk egymást. A masik pedig hogy ha eldontod h bejön mert magas oke. Es ha meg ismered es kő bunko akkor mind hiaba lehet magas. Meg mindig az első alternatíva a jobb.

En tapasztalatból mondom hogy ha szerelmes vagy akkor. Amagassag nem jelent semmit. 173 amugy az rendben van.

21/L

2020. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A szerelemmel kapcsolatban valóban egyet értek, mert az arról szól, hogy a másikat úgy szereted, ahogy van.

Nos, 173 cm az mindenkinek változó, hogy jó, vagy sem, de köszönöm, hogy te így gondolod :D

2020. ápr. 23. 22:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag magas lány vagyok, de volt már olyan fiú akibe szerelmes voltam és alacsonyabb volt mint én. Nyilván egy magas fiú jobban vonzza a tekintetem, de ez nem azt jelenti, hogyha egy alacsonyabb fiú próbálkozik nincs esélye.
2020. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen nálam nagyon alacsonyabb.

175 cm vagyok.

2020. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a legjobb magasság különbség a 15-20 cm (nyilván a fiú javára), mert akkor ha odabujsz hozza, a fejed pont a mellkasán van és hallod, ahogy dobog a szíve 💕


Én elég picike vagyok (155 cm), szóval nekem a te magassagod teljesen jó lenne

És igen, nekem is vonzza a tekintetemet egy magas srac (bár nekem inkább max kb 185 cm-ig, onnantól már főleg nagyon durván magas és az már inkább frusztral, meg akkor is ha amúgy nem helyes, de nem is ijesztő a feje vagy ilyesmi), de van egy ismerősöm, kb 5-max10 cm-rel magasabb nálam, de nagyon helyes

Na ha nem lenne barátom és neki is bejönnek, szívesen járnék vele, hiába alacsonyabb, mint az “ideális” magasság 🙂


Szóval igen, azért az a jó ha legalább egy 5-7 cm-es magassarkút fel tudok úgy venni, hogy max egymagasak legyünk, de ha az nem is, akkor legalább cipő nélkül legyen magasabb nálam picit

Bár mondom, én eléggé pici vagyok, ezért nálam inkább 10cm-rel legyen magasabb, mert még a 165 cm is inkább alacsonynak számít egy fiunal

2020. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok az alacsony lány, osztályom fele örül ha 160-165 cm magas (átlagban ilyen 157 magasak kb) :D

Szóval nekik például nem akkora nagy az a 180 cm elvárás, bár persze ott is vannak akik "szeretik lefejelni a másik mellkasát"..


Van olyan barátnőm, aki járt nála alacsonyabbal ő is úgy volt, mint az első válaszoló.

Engem sajnos zavar ha valaki alacsonyabb nálam, az nem ha kb egymagas, de ha már ilyen 5 centivel alacsonyabb az igen :/


172 cm vagyok, néha úgy érzem jobb lett volna ha 160-nál megállok a növekedésben xd


Szóval ez is elég relatív, hogy kinek mennyire számít a magasság, főleg az, hogy kinek mi számít magasnak, mert van akinek meg kevés az a 180 cm :D


16/L

2020. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon jönnek be a 180 feletti srácok. Viszont nem a magasság a legfőbb szempont nálam az ismerkedésben. 160cm L
2020. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan párt,ahol a csaj 180cm és a srác 170cm.Sőt után láttam olyat is,hogy a csaj 2 fejjel magasabb.A 173cm átlag magasság,még mindig.Én 160cm vagyok és ha bejönnél simán randiznék veled.Ha ilyen külsőséges vagy akkor azért nem lesz barátnőd.A fentebb említett lány se csúnya.Ne általánosíts már ennyire...
2020. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
*utcán
2020. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 nemaRendőrség ***** válasza:
30%

Abszolút számít. Haverom 172 körül van és 24 éves korára sem volt semmi. Pedig egyébként jómódú, jóképű, kigyúrt gyerek (szép formásra, nem izomagy), de mégsem kell a nőknek mert alacsony. Illetve komplexusos is miatta.

180, de inkább 185 felett ilyen problémák nincsenek. Ha nem vagy kórosan elhízott akkor nyertél.


Igen, szerelemben nem számít, de csak a mesékben van úgy hogy szerelem első látásra. Először megnézed, ha oké akkor megismerkedtek. A szerelem csak idővel jön, de ha alacsony az illető akkor megnézésnél elakad a dolog.


Amit tehetsz kérdező hogy leszarod. Igen 180 felett jár plusz 50 pont, de ha alacsony vagy és mellette komplexusos azért -50 pontot adnak.

Vannak alacsony haverjaim akiknek van barátnőjük. Ne foglalkozz azzal hogy milyen magas vagy jelen esetben alacsony vagy.

2020. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!