Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Instagramon hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagramon hogyan lehet ismerledni?

Figyelt kérdés

Vannak haverjaim, akik folyamatosan ismerkednek újabb meg újabb lányokkal instán, vannak köztük más városból valók is. Én is szivesen kezdnék ismerkedni, már csak azért is, mert most karantén alatt nagyon kevés emberrel találkozom, illetve beszélgetek, ezért jó lenne ismeredni egy kicsit. Akinek van talasztalata, hogy hogyan lehetne más városban élő, elsősorban lányokkal, ismerkedni az segítene? Azt sem tudom, hogy hogy álljak neki. Kezdjek el influencerek képei alatti embereket bekövetni? Haverjaim totál véletlenül találják mindig őket, viszont nekem sosincs “szerencsém”.


18 éves fiú vagyok, az insta fiókommal meg vagyok elégedve, majdnem 1000követőm van, sok képem van kint haverjaimmal, nyaralásokról stb. Nem az a tipikus f***boy nem nézek a kamerába és a hajamat simogatom képek.


Valaki segítene?



2020. máj. 3. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Javítás: a másik város azért is lenne fontos, mert egy kis faluban élek és már szinte mindenkit ismerek.
2020. máj. 3. 19:06
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez egy kamu. 21 èves fèrfikènt mondom. Nem volt sose olyan ismerősöm vagy barmilyen baràtom aki az instagram miatt talàlkozott volna egy csajjal. Max bekövetik őket mert ez egy rossz szokàs de ez csakis ennyi.
2020. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Instán a legnehezebb ismerkedni. Ott még csak nincs olyan sem, mint pl. Facen a csoportok. Faceről sokkal több embert ismertem meg, Instáról csak egyet, de igazából már azt se tudom, hogyan.
2020. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!