Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek barátot fiatalabbak mint ahogy társkeresőre be lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok és nem nagyon tudom hogy találjak komolyabb kapcsolatot. Elsősorban tanácsot keresek de ha elmesélnéd te hogy találtad meg a párod azt is megköszönném

2020. máj. 5. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok.en instán szoktam keresgélni korombeli embereket és rájuk írok ha megtetszettek
2020. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt barátomat egy baráti körben ismertem meg az az elotitt meg úgy hogy elkiserzem az egyik barátnőmet tesója edzésere és megtetszett egy srác onnan akivel edzés után beszéltünk pár szót de sietett úgyhogy elmentem kövi edzésekre is ahol tok megorult nekem meg utána megbeszéltünk hogy másnap találkozzunk valahol. De amúgy instan meg facen is lehet persze ismerkedni de szerintem személyesen jobb. Egy nagyon jó fiú barátommal meg úgy ismerkedtem meg hogy nála kértünk mozi előtt popcornt és véletlen kiontottem a kolam ő meg ugye jött egyből segíteni és beszélgettünk össze baratkoztunk. 16l
2020. máj. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!