Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elfogadható ok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható ok a szakításra a távolság?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mekkora? Hány évesen?
2020. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazán fontos adatok lennének, amiket a #1 kért
2020. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nagy a távolság, igen, hisz nem tudtok annyit találkozni, meg lenne neked is itt az életed, neki is ott, nem tudnátok annyit találkozni, hosszú távon pedig ez a helyzet elég mérgező lehet, és csak mindketten vagy egyikőtök szenvedne, meg hát az se utolsó szempont, hogy ez egy költözés, vagy mondjuk egy fél éves Erasmus, ami kötött idejű
2020. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. Ha pár hónapja vagytok együtt jogos indok, vagy ha nem működött köztetek alapból jó a dolog.

Egyébként ha a távolság hosszú ideig fenn áll egy jó viszony is hamar ellaposodik, tönkre megy. A távkapcsolat nagyon ritkán működik.

2020. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Én 15 évesen 3 és fél órát utaztam egy lányért.

Szóval ha a párodat zavarja akkor te tegyél ellene.

Amúgy csak akkor lehet gond ha tényleg az ország másik felén lakik.

2020. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szerintem igen. Nekem rá is ment anno egy párkapcsolatom a távolságra. Az akkori párom katona volt, a szolgálati helye 300 km-re tőlem. Eleinte még eljött hozzám hétvégente, aztán kezdődtek a különböző gyakorlatok, belföldön és külföldön egyaránt, meg ugye jött a migránshelyzet és a folyamatos határőrizet. Volt, hogy 3 hónapig nem tudtunk találkozni. Más párok ott voltak minden nap egymásnak, együtt oldották meg a problémákat. Én pedig teljesen magamra voltam utalva, úgy éreztem, mintha nem is lenne valódi párom, csak egy virtuális kép meg hang, akivel gyakran beszélgetek, de semmi több.


Szerettem őt, de beláttam, hogy nem megy tovább, és bármennyire is fájt, szakítottunk. Ez nem volt normális párkapcsolat, nem volt értelme tovább áltatni magunkat.


De ugyanígy megértem azokat is, akik azért szakítanak, mert a másik elmegy külföldre dolgozni és pl 6 hét munka után 1 hetet lehet otthon. Egy kapcsolatnak pont az lenne a lényege, hogy jóban-rosszban EGYÜTT. Nem pedig az ország vagy a világ túlsó felén. Az nem kapcsolat, csak kínlódás. SZóval igen, szerintem teljesen elfogadható ok, de ezt úgyis csak az érti meg, aki már járt ebben a cipőben.

2020. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ, hogy mennyire bíztok egymásban illetve ha egy országhatár választ el benneteket, akkor meg lehet érteni, hogy a határon nem lehet csak úgy átmenni és mindkettőtöknek ki kell tartani. Ha egy országban laktok, akkor tessék buszra/autóba/kerékpárra ülni és repülj hozzá! 😊 Remélem megtudjátok oldani, szurkolok!!!
2020. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 atesz763 ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt ok.
2020. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!