Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedes..Mennyit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedes..Mennyit mondjak el neki magamrol?

Figyelt kérdés

Ma ismertem meg. Egy lengyel srac, angolul beszeltem vele sokat es szimpinek tunik.

De mennyit mondhatok el magamrol? Nem igazi profillal beszeltunk idaig csak a korat tudom, de igazabol azt barki behazudhatja.

Szerintetek mit csinaljak? Inkabb baratsagot szeretnek mert a szerelem nem mukodne mivel tobb orszag valaszt el😂



2020. máj. 15. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem túl személyes információt (pl lakhellyel kapcsolatban) ne adj meg


Elég annyi hogy nemed, korod, neved, főleg ha csak barátként akarsz rá tekinteni


Persze ez az én véleményem, a végén úgyis a tiéd a döntő

2020. máj. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Meg maximum talán annyit hogy szem és haj szín, ilyen kisebb apró dolgok


Lemaradt^^"

2020. máj. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A keresztneved ha szeretnéd, akkor oké, többet nem kell. Kort is már akkor ha egy jó ideje beszéltek és látod hogy nem kamu vagy valami veszélyes alak. Bárki bármit hazudhat magáról a neten, ahogy te magad is mondtad. Ha megtudná hogy x korod van (pl. 15-16), közben ő mondjuk 40 évesen ül a gép előtt, elég keményen kitudja használni.


Légy óvatos, ha kér is valamit, nem kell neki megadni.

2020. máj. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy nap után szerintem nem sok mindent érdemes a keresztneveden és a korodon kívül megadni. Ha jobban bízol majd benne és sokat beszéltek, akkor úgy is magától ki fognak derülni dolgok a másikról.

A kinézetre vonatkozó információk szerintem nem fontosak, hisz annyiból, hogy szép kék szemed van és barna hajad nem fog 2 hét múlva az ajtódon kopogni, de még csak elképzelni sem nagyon fog tudni. Főleg, hogy barátkozni akarsz. Akkor a kinézet csak kíváncsiságból számít szerintem, meg pár témánál fontos.

2020. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nem tudom miert, inkabb csak az osztoneimre hallgattam es toroltem. Rajottem hogy nincs szuksegem lengyel baratra meg mar o is kezdett kicsit furabbakat irni😂

Szval letiltottam es nagyon szepen kerek mindenkit aki latja ezt, nagyon figyeljen ezekre es ha egy kicsit is rosszat sejt, hagyja abba az irogatast🥺

2020. máj. 15. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!