Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám az a fiú, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Bármilyen taktika jöhet. Leginkább, azért olyanok, amik minden fiúnál bejönnek. Kérlek segítsetek!
2020. máj. 18. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, majdnem elfelejtettem, hogy NAGYON SÜRGŐS!!
2020. máj. 18. 21:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá sokat, és kedvesen köszönj neki, ha meglátod. Menj oda, beszélgess vele: Mi újság? Mi a véleményed az új tesi tanárról? stb. Próbálj közös témákat találni vele. Keresd vele a kapcsolatot. Pl. ha jár valamilyen szakkörre, járj te is oda. Suli után várd meg, menj oda hozzá, hogy mi volt a lecke bioszból, mert nem tudtad leírni, jó esetben beszélgetés lesz belőle, és együtt mehettek haza. De ne kérd, hogy kísérjen haza, hanem kérdezd meg, hogy merre megy, és mondd hogy te is arrafele mész. Jó esetben nyitott lesz. Dicsérd meg, ezzel növelheted az egóját. Dicsérd meg az új pólóját, vagy hogy milyen erős, amiért a legnehezebb súlyzót is fel tudja emelni, stb. Ha zenét hallgat, kérdezd meg, mit hallgat. Kérdezd meg, te is belehallgathatsz-e. Nem nyomulj feltűnően, azt általában nem szeretik. Itt a fokozatosság a döntő. Ha neki is tetszel, jó esetben ő is közeledni fog.
2020. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első jókat írt, csak kiegészítem azzal hogy a dicsérettel csak óvatosan, vagyis lesd ki, mire büszke ő maga, és azt dicsérd te is. Az nagyon jól fog neki esni.
2020. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobj egy hátraszaltót. Vicc nélkül. Én tuti felfigyelnék rád.
2020. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tud meg mi az amit a legjobban szeret és beszélj vele arról meg ilyesmik.

Amúgy ha még nem valtad be neki vald be, mert ki tudja lehet ő is szerelmes beléd csak nem mer lépni. Én pont ugyan ezt átélem. A fiúval már nagyon jóba lettünk. De azt mondja nem szerelmes senkibe. En kitartó vagyok. Es az már jó érzés, hogy fontos vagyok neki.

2020. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy legyél kitartó és kedves, jófej. Persze ez a fiútól füg, mert valaki azt szereti, ha vagány vagy vele és kicsit bunkó...
2020. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!