Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek lányokkal beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek lányokkal beszélgetni/kommunikálni ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lefagyok amikor lányokkal kell beszélnem, akár saját osztályból is. Még soha se volt barátnőm, szeretnék csak eléggé félős vagyok ezzel kapcsolatban, tavaly egy lánnyal beszélgettem, de akkor még nem éreztem úgy, hogy kéne barátnő, de most meg nagyon szeretnék. Tudom, hogy tenni is kell érte, csak egyszerűen nem megy, van egy nővérem, kérdezi ő is, hogy miért félek, nem tudom, egyszerűen félek a szép lányoktól, vagy akár az átlagostól. Van 2-3 lánybarátom, de nagyon nem tartom velük a kapcsolatot, egyikkel csak suliba beszélek. Önbizalomprobléma meg önbecsülés stb. Az osztályomba majdnem mindenkinek van barátnője, csak nekem nincs. Volt 1-2 lány aki rám mosolygott, de nem tartom magam egyáltalán jóképűnek. Még a nővérem barátnőjeivel se merek beszélgetni! Vannak bajok. Pedig érzem, hogy ha nem a srácokkal lógok akkor vele szerintem simán összejöhettem volna, de lehet, hogy van még vagy volt pasija. Az a baj, hogy annó eléggé csendes voltam, most meg jobban beszélek. Tudna valaki segíteni ? (Amúgy beszédhibám is van...)


17 F



2020. máj. 18. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmuen az onbecsulesi problemaid jelenthetnek gatlast ebben a ,,nem tudod elengedni magad lanyok elott” szituban. Ezt rettentoen nehez lekuzdeni, hiszen a az onbizalomhiany forrasa a gyerekkorban is rejlhet, vagy valami mely seb okozhatja. A te esetedben a beszedhibad is jelentos hatranyt jelenthet- avagy te erzed annak.

Ha megszeret egy lany, akkor nem fog szamitani neki az, hogy hogy nezel ki, hogy beszedhibas vagy-e.

Meg nem jott el az ,,igazi”, de ettol ne keseredj el.. elsosorban ne azzal torodj, hogy miert nem jon ossze, hanem probald a problemakat lekuzdeni. Hiaba lenne alakulod is, ha a gatlasok elrontanak. Ha pl. a beszedhibadat nem tudod elengedni, akkor probalj meg tenni ellene. Lehet, hogy kinos erzes, de ha sikerulne pl logopedussal is akar megoldani (amennyiben lehetseges), akkor az is jelentos onbizalmat adna. Bar akar youtube-n is tuti vannak ra tippek.

Tulajdonkeppen en is ilyen gatlasos vilagban elek, es eppen elvesztettem egy olyan valakit, akivel a gatlasok miatt nem alakult ki komolyabb kb.8 honap alatt. Ahogy vege lett egy honapra ra neki lett baratnoje, en meg meg most is itt vagyok szinglin. De hat mi a tanulsag?! Valamit tenni kell a gatlasok ellen. Ahogy neked is. Ha megoldod a problemakat, akkor sikerul elengedd.

Probalj magadnak tetszeni, hiszen nem lehet nem elfogadni magad. Meg vagy 60-70 evig ebben a testben fogsz elni, muszaj elfogadd! Ha ugy erzed, edzeni szeretnel, hat eddz! Ha lila hajjal erezned jol magad, hat rajta! De ne engedj a gatlasoknak. Rettentoen rossz, en is szemelyesen tapasztalom.

Igazabol ennyit tudok javasolni. Remelem segitettem valamit.

17L

2020. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Röviden amit az 1. írt:

Teljes mértékben igaza van, elkell fogadnod magad, végülis ellene nem tudsz tenni semmit.. ha más meg elfogadna téged, saját magad miért ne?


Nem kell félni a lányoktól, csak legyél önmagad, az mindig jó, nem fog történni semmi negatív dolog :D amiatt ne aggódj, beszélgess velük, ismerd meg őket


Mindkettőtöknek:

Ha szeretnétek esetleg beszélni priviben (barátkozni vagy mert miért ne), akkor írjatok :D

Ha nem, akkor nem

-19/F-

2020. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindkettőtöktől :). Semmiféle gyermekkori traumám nem volt amúgy. Tavaly még nem annyira tartottam a lányoktól,most megláttam az első kiszemeltemet is,azóta nem nagyon merek hozzámenni,beszélgetni. Van egy történet: Thai boxolok, és amikor elkezdtem, láttam, hogy a csaj is odajár, meglepődtem. Másnap, mondta az lánybarátom, mert egy osztályba járnak, hogy kicsit bénuska vagyok. Nemrég kezdtem el, ő meg 1 éve tolja, ez nekem nagyon fájt, 4 hónapja történt ez velem. Nem érzem esélyét, hogy sikerülne vele összejönni, vagy bármilyen kapcsolatot részesíteni. :(
2020. máj. 19. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel :D

2. vagyok

2020. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is megválaszoltad... Önbizalom probléma, de ezen lehet segíteni könnyen:)
2020. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom, hogy mi a problémám, de nem tudom, hogy lehet ezen segíteni könnyen...
2020. máj. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!