Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek milyen személyisé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen személyiségű lány jön be?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Hogy szóba is álljon velem... 😅

Amúgy nem tudom, legyen őszínte magához és hozzám, kitartó és jó fellépésű.

És persze szeresse a társaságom.

2020. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most így belegondolva, leírhatatlan. Legyen kedves, segítőkész, talpraesett, ha este 10-kor kitalálom hogy süssünk rétest, ne megbotránkozzon, hanem jöjjön segíteni. Lehessen vele hülyülni, de akár komoly, mély témákról beszélgetni. Legyen a világra nyitott, legyen érdeklödő
2020. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hű, hát hosszasan lehet sorolni. A lényeg az, hogy legyenek életcéljai, legyen humora, intelligenciája, legyen őszinte és hűséges.
2020. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, aranyos, humoros, céltudatos, megbízható, kellően komoly, nálam fontos, hogy egy bizonyos szinten intelligens is legyen. Bár a legfontosabb talán, hogy szeressen engem
2020. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Butuska11 válasza:
100%

Szeressen és legyen velem őszinte. Legyenek céljai, hobbijai (unatkozó nő a legveszélyesebb). Ne legyen lusta. Hasonló értékrenddel rendelkezzen, mint én.

Legyen mocskos az ágyban :)

2020. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!