Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik de nem tudom megkozelíteni?(a kérdőjel muszáj volt)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik de nem tudok vele beszélni mert egyáltalán nem akar kimozdulni mert fél a vírustól(csak boltba jár),közösségi oldalakon pedig nem tudok ráírni mert azt mondta,hogy elromlott a telefonja de lehet csak velem nem akar beszélni ti mit csinálnátok a helyemben?

2020. máj. 21. 13:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Akkor mennék a boltba, mikor ő.
2020. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az meg kissé furcsa lenne,hogy ő nem mozdul ki meg én sem minden 2. nap megyek valahova de ő amint elmegy akkor én is indulok után.
2020. máj. 21. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez egy eléggé nehéz esett. Mindenesetre ha meglesz a teloja csinaltatva írj neki.

Amúgy nem muszáj mindig vele menned. Egyszer kétszer be játszod ezt és minden okés lesz.

2020. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se úgy gondolta az 1. hogy minden egyes alkalommal, hanem inkább pár-pár alkalommal, persze ha egyáltalán tudod, mikor megy..


Ohh meg szerintem írj rá, ha ténylegesen a telefonja javításra szorul, akkor majd látja úgyis, meg válaszol - ha úgy van - valamikor

2020. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2020. máj. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!