Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért mutogatja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mutogatja magát némelyik lány TikTok-on? Azért hogy pasit szerezzenek, vagy azért hogy lájkokat szerezzenek?

Figyelt kérdés
Ha az előbbi, az valahol még érthető, de ha az utóbbi, az elég szomorú, legalábbis szerintem.
2020. máj. 22. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha rosszul néz ki akkor palit akar ha jól néz ki akkor lájkokat meg követőket/
2020. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lájkok, követők száma... A mai fiatalok többségénél ez dominál.
2020. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Like, követők


De főként: hírnév a tiktokon


Bár őszintén, van akik jól nyomják xdd azok híresek is legalább egy kicsit

2020. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Attól függ kire gondolsz. Én például azért posztolok dolgokat, mert unatkozom, de igazából semmi célom nincs vele. Persze vannak olyanok, akik figyelemre vágynak, és tiktokon próbálnak meg híresebbek lenni(de ez is kb. egy "15 mp" hírnév, mint pl:Charli D'Amelio, fél év múlva már azt se fogják tudni ki ő). Nem hiszem, hogy bárki is kifejezetten erre használná az alkalmazást(persze azt nem zárhatjuk ki, hogy ismertebb akar lenni a fiúk körében is), de szerintem inkább csak a hírnévre, és a like-okra mennek rá.
2020. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3mas vagyok:

Tényleg, a 4esnek igaza van, van aki egyszerűen unatkozik aztán azzal elüti az időt

2020. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Benne lehet az akármilyen önértékelési probléma is. Nem magabiztosak, nem tartják magukat okosnak sem általában, csak ezt nem hangoztatják, ezért a kinézetükkel próbálják felkelteni a figyelmedet.

Őszintén eléggé elcseszett koncepció.

2020. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem egyértelmű ego növelés, válogathatnak a sok pasi között, hülyíthetik őket, ha nem tetszik, ghostingolnak.... :) ezáltal felértékelik magukat egy rohadt nagy ego szintre..

Csak párszor futottam bele a tiktokba, voltak/vannak egyébként kellemes posztok, még meg is lepődtem. De a pcsa mutogatós, csecs kirakós, csücsörítős, pasifarkállítós pózolástól, és viselkedéstől hülyét tudnék kapni..... Meg sok posztnak semmi értelme azon kívül, hogy ki raknak mindent a kirakatba. Nőként van undorom ettől.. :D legyen az tiktok, face, insta, snapchat meg a rossebb tudja még mik vannak...

2020. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!