Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még sosem volt barátom. Ez baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem volt barátom. Ez baj?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves lány vagyok és mostanában elkezdett zavarni, hogy még sosem volt barátom. Szinte már minden barátnőmnek 1-2 éves kapcsolata van és kicsit úgy érzem én le vagyok maradva. Lehet, hogy hülyeség és igazából csak egy rosszul idealizált képhez próbálom magamat igazítani, de kezd zavarni a dolog. Nem tudom mit tegyek, mert nem vagyok nagy bulizós és közösségbe eljárós ember, ugyanakkor van sok barátom tehát antiszociális sem vagyok. Valamiért viszont eddig még sosem volt olyan srác aki több volt számomra mint barát, sem olyan aki többet akart tőlem barátságnál.

2020. máj. 22. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy baj ez. Majd jön idővel :) Ne aggódj emiatt.
2020. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen felesleges aggódni, nem maradsz ki úgyse semmiből, eljön mindennek majd az ideje :D nem kell azt erőltetni úgysem..

Nem kell emiatt idegeskedni se, aggódni se, semmi.. nyugi, sokan vannak még ugyanebben a helyzetben


Amúgy én se feltétlen vagyok bulizós és barátaim is épp hogy vannak, szóval nyugi, át tudom érezni -féligmeddig- ^^"


Ha van kedved, akkor esetleg írj privátot :D szívesen barátkozok ^^

2020. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. És még egy jó tanács:ne másokhoz méregesd magad!
2020. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kilógsz a sorból. Ettől még nem vagy hibás.
2020. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj :)
2020. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj még nem maradtál le semmiről, idővel meg találod a párodat olyat aki hasonló beállítotságu. Azt tartja a mondás, hogy mindenkinek meg van a maga párja és időben el is jön. Ne csüggedj.
2020. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!