Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék valakiről megtudni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enci96 kérdése:

Szeretnék valakiről megtudni többet, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kissé lehet hogy ez "betegnek" fog hangzani. Tetszik egy srác nekem, illetve csak egyszer láttam őt de nagyon megfogott a kisugárzása. Szeretnék többet megtudni róla, van e barátnője vagy sem. Azért írom le ezt ide mert Pesten láttam épp dolgozott. Félénk vagyok illetve a szüleimmel voltam így nem is volt lehetőségem kérdezni tőle semmit. Nem vagyok Pesti, nehéz lenne megoldani hogy egyedül elmenjek oda és kérdezősködjek tőle. Viszont ha van itt valaki aki Pesti és szívesen segítene nekem kideríteni hogy a fiatal ember szingli e azt hálásan megköszönném. Annyit elárulok itt róla hogy a Pólustol nem messze dolgozik. A többit csak annak szeretném elárulni aki segíteni szeretne nekem. :) privát üzenetet / üzeneteket várok, de ehhez is hozzá szólhat bárki max én írok rá az illetőre. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget. 😅😊


23/L



2020. máj. 23. 00:14
 1/2 Thispain ***** válasza:
12%
A szüleid eléggé félthetnek, ha ennyi idősen nem engednének el egyedül Pestre.
2020. máj. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok Pesti, de szívesen segítenék :(
2020. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!