Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol lehet megismer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet megismerkedni olyan lányokkal, akik képesek, és hajlandóak a saját meggyőződéseiktől függetlenül tekinteni egy fiúra?

Figyelt kérdés

Hol kell keresni azokat a nőket, akikkel nem csak az ágyban van élvezet, akik agyban a földön járnak, és jónak látják meghaladni önmagukat?


Akik értik a szeretet lényegét, és nem csak "fogyasztani" akarják a másik fél előnyeit. Akiknek van belátóképességük, de nem hajszolják szét magukat, hogy irreális dolgoknak feleljenek meg.


Olyanra gondolok, aki nem végletek között ingadozik, és több szemszögből is képes nézni a dolgokat, tiszteli az életet, alázatos, tud gyöngéd lenni, és nem csak akkor amikor neki esik jól.


Aki túl lát a nemi sémákon, és jól tudja azt, hogy mivel az ember sem egy síkon működik, így nem lehet csak egyféleképpen szeretni, hanem a szeretet mindig összetett, és ez sokkal többet ér, mint a felszínes "jópofi".


Rengeteg bunkó, álarcok mögé rekedt lányt látok, és én nem szeretném megjátszani magam.


Vagy az elvárásaim túl nagyok?


Nem preferálja többet az igaz kapcsolatokat az evolúció?


A társkeresők "tele vannak", de egy jót beszélgetni nem lehet, mert egyszerűen túl sok minden tabu már, és itt nem a szexualitásra gondolok, hanem szimpla életbeli kérdések, vagy esetleg maga az egyén.


Felháborodást kelthet, hiszen ez alapján úgy tűnik, pont én szabnám keretre a jövőbelit, de ez nem így van, csak szeretném, ha végre találnék valaki olyat, akiért igazán érdemes.


Tudom, hogy először nekem kell igazivá válnom.

Nem akarok nőgyűlölőbe átmenni.


A megértést, és a válaszokat előre is nagyon köszönöm.



2020. máj. 23. 14:17
 1/9 A kérdező kommentje:
19/F
2020. máj. 23. 14:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek és együttérzek veled 😕 de sajnos én sem tudom hogy hol keressek ilyen lányt 😕
2020. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagykönyvtárakra, levéltárakra, történelmi helyekre, ritkábban látogatott turistaközpontokra, látványos, de kevésbé ismert szabadtéri helyekre, hegyvidékekre, hagyományőrző falvakra stb. gondoltam.


De hátha van valakinek jobb ötlete, vagy konkrétan ismer ilyen helyeket, ahol ez az embertípus előfordul jobban.


Mondjuk a gyakori is egy ilyen "hely", bár úgy érzem az internet a lányoknak egyszerűen nem azért van, hogy ismerkedjenek, hiszen mindenféle tökkelütött veti magát rájuk azon nyomban.

2020. máj. 23. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nehéz ügy, idősebbként is. Csak annyit tudok mondani, hogy sokat próbálkozz, aztán egyszer hátha találsz egy ilyen lányt.
2020. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így és ilyen formában sajnos nem fogod megtalálni. Nekem minden esetre elég furi, hogy ha valaki értelmes embert keres, akkor egyből könyvtárakra és egyéb hagyományörző helyekre meg ilyenekre gondolsz. Ez picit olyan mintha csak ott lennének értelmes emberek, vagy egyáltalán normálisak. Szerintem az inteligenciája egy embernek nem az érdeklődési körétől függ mint ahogy fordítva sem.

De hogy a kérdésedre válaszoljak, próbálkozni kell. Sajnos az "igazi" vagy csak az ideális fél nem kínálkozik aranytálcán, és akkor még az is ott van, hogy fel kell ismerni. Valahol mindenki a szeretetre vágyik és szeretné megtalálni, kérdés, hogy milyen formában tesszük ezt.

2020. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt, a szexualitás kategóriában találtam rá a barátomra, aki számomra az igazi és akit tökéletesnek tartok (bár ő ezzel nem ért egyet). Attól függetlenül, hogy hol ismerkedtünk meg, én az értelmes emberek közé sorolom magam. Nem tudom, mennyiben hasonlítok az általad vágyott lányra, de az biztos, hogy én mindig önmagamat adom a barátomnak, nem játszom meg magam. De ez tulajdonképpen mindegy is, hiszen nem én leszek a barátnőd. Csak azt akartam ebből kihozni, találhatsz olyan lányt, aki nem egy álarcot mutat neked a kapcsolatotok alatt.
2020. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem is az értelem érdekel, hanem az érzelmi intelligencia. Értelem igazából jobb esetben van elég, csak egyszerűen az illető "menekül" a valóság elől, és hazudik magának egy életet tudatosan/tudat alatt.


Ezt látom.


És az érzelmi intelligencia fárasztó tud lenni, ez tény.

De kevés esetben történik meg az, hogy nyíltan beszélünk dolgokról, amik fárasztanak minket, hanem egyszerűen teljes egészében kizárjuk, és csak arra tartunk igényt, ami most jó. Nem rendbe hozni akarjuk az életet, vagy újrakezdeni a dolgokat, hanem kifacsarni a maradék levet, ami még van bennük.


Szó nincs arról, hogy az érdeklődés határozná meg az ember eszét. Sőt, most az jutott eszembe, hogy az ész határozza meg az érdeklődés minőségét, változatosságát.


Azért gondoltam ezekre a helyekre, mert talán több esély van rá ott. Ez csak egy feltételezés. Plázában rengeteget mentem oda lányokhoz, és az utcán is, és igen, mindenhol előfordulhat. De az nagyon kegyetlen volt, hogy végig kellett menni 10 megalázkodáson azért, hogy kapj egy őszinte mosolyt.


És már nem kívánom a bőrömre az értelmetlen konfliktusokat.


Szeretném célszerűen akkor, Így még nem próbáltam.

Az utca embere zsákbamacska.

Bár, lehet, hogy a könyvtár is.


Igen, sajnos ezt hiszem, hogy aranytálcán kínálkozik. Ez önismeret kérdése szerintem, hogy felismered-e.

Igen, mindenképpen.


Nem az emberek nem normálisak, hanem a folyamatok természetellenesek számomra, azok a játszmák amiket le kell pörgetni, ha "kirakat az élet".


Ha még esetleg eszedbe jut valami, nyugodtan írd le, minden gondolatmenet vezet valahova, megköszönöm.

2020. máj. 23. 22:58
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os:


Ezt nagyon jó olvasni.


Csak tudod, egyszerűen elveszted a reményét, ha mindenhol az álarcokat látod. Beszürkülsz, te is felveszel egy álarcot, szépen lassan, de már nem is akarod megkeresni.


Az nagyon jó, ha önmagadat adod. Biztosan értelmes vagy, és örülök, hogy ezt levezetted.


Majd megpróbálok itt is beszélgetni, csak valahol azt írták, hogy nem lehet társat keresni.


Még annyi, hogy ezek nem jellemzők, amiket leírtam. Én úgy gondolom, hogy erre a legtöbb ember képes, ezenfelül van a személyiség, ez talán csak a természetre vonatkozik így nálam:)

2020. máj. 23. 23:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg mindenki "álarcba burkolózik", főleg itt az Interneten, tapasztalataim szerint, sajnos még én is ilyen vagyok, ha bizonyos személyekről van szó, egyszerűen nem könnyű egy idegennek megengedni,hogy bepillanthasson a valódi énembe, még akkor sem,ha elhatározzuk,hogy megismerkedünk egymással... Egy idő után csönd van,mert nem megyünk további,elfogyott a téma, amiről szívesen beszélünk...


A kérdésedre válaszolva: sokszor látok ilyesmi kérdéseket, hasonló kategóriák, különlegesebb, különböző lányokat kerestek, fiúk, és mindig van egy általános közhely.

Viszont én mindig tudnám azt válaszolni,hogy ezek a keresett lányok elég sokan vannak,csak ők nem keresik a fiúkat, és van egy komolyabb ok, hogy nem tűnik fel a fiúknak és nem ismerik fel ezeket a lányokat :\

2020. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!