Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek be neki?

Figyelt kérdés

Már egy ideje crusholom az egyik haveromat. Elvileg én nem tetszek neki legalább is szerintem. Habár a haverom nem merném elmondani neki mert akár a barátságunk is mehet rá. Nem tudom hogyan adjam a tudatára hogy bejön nekem vagy egyeltalán azt hogyan érjem el hogy én bejöjjek neki.

Az értelmes válaszokat előre is köszii.



2020. máj. 27. 09:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Adj kisebb jeleket (pl.: rámosolyogsz, megdicséred h milyen szép a ruhája stb.) Amúgy, ha tényleg szereted akkor mond el neki szerintem, hogy mit érzel iránta, mert csak egyszer élünk és ki kell használni a lehetőségeket... Szóval az én tanácsom így összefoglalva az, ha igazan szereted mond el neki, de ha nem mered adj kisebb jeleket, éreztesd vele, hogy te hogy érzel iránta. :) (Remelem segítettem)
2020. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
legyél vele különösen kedves
2020. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél bejönni neki, ha egyszer ő nem szeretne veled lenni?
2020. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Azt nem mondtam hogy nem szertne velem lenni. Csak azt hogy szerintem nem biztos.

2020. máj. 27. 22:41
 5/5 anonim válasza:
azóta sikerült valamii? :3
2022. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!