Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jöjjek rá, mit rontok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek rá, mit rontok el a csajoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves srác vagyok, és az a problémám, hogy valószínűleg benem van a hiba, amiért sose jön össze semmi, hiába próbálkozok.


Alapvetően pesszimista és csökkent önbizalmú voltam a csajozás terén (kezdeti borzalmas tapasztalatok), de aztán megpróbáltam talpra állni és próbálkozni kezdtem.


Az évek során sok csajnál próbálkoztam, a legkülönfélébb módszerekkel, de soha semmi nem jött még össze. Itt állok 20 évesen, és hiába törekedtem, soha életemben nem hogy párkapcsolat, de még egyetlen randi sem jött össze senkivel.


Pedig nem bújtam el, hanem igenis próbálkoztam, össze se tudom már számolni az eseteket.


Ennek következtében nyilván bennem van a hiba, de nem tudom, hogyan fejlődjek, mit változtassak magamon, ha nem tudom, mit cseszek el. Sok csaj barátom van, kérdezgetem őket folyton, szerintük mi a gond, de ők se tudnak használhatót mondani. Szerintük a külsőmel minden rendben van, úgyhogy tényleg nincs ötletem.


A csajozási kudarcokból nem lehet tanulni, mert attól, hogy visszautasít a csaj, még nem tudod, mit rontasz el. Esetleg ha úgy mondaná, hogy "nem megyek el, mert bunkó vagy", az még nem lenne olyan rossz, mert legalább tudnám, min kell változtatni.


És akárhogy, akárkiknél próbálkozom, soha még egy találkozó se jött össze. De nem tudom, mi a baj, mert a nagy számok törvénye alapján ekkora sikertelenségi ráta csak a saját hibáim következménye lehet.


Min változtassak? Hogyan derítsem ki, mit rontok el? Mert így nincs értelme az egésznek, valamin változtatnom kell, de nem tudom, min.


Előre is köszönöm az ötleteket.



2020. máj. 27. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl nyomulós vagy?

Kiknél próbálkozol? Mert ha olyanoknál, akik sose adnak vissza semmilyen visszajelzést, akkor lehet másoknál kellene próbálkozni. Pl a leghíresebb instás csajoknál fölösleges próbálkozni...

2020. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a lány barátaid nem tudnának bemutatni egy barátnőjüknek?
2020. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mi kell neked? Egy MILF.


Meg mi az, hogy a külsőddel minden rendben van? Ecsethaj, 40 kiló, szűk gatyó?

2020. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy rossz körökben próbálkozol? Feltételezem, te nem vagy az a tipikus menőgyerek (szerencsére, ne is legyél!), a menő lányoknak viszont ők kellenek. Szoktál átlagosaknál próbálkozni? Az átlagost nem külsőre értem feltétlenül, hanem azokra, akik nem mindenbe beleszólósak, stréberek, szerepelni vágyók (és ettől még nem lesznek megközelíthetetlenül visszahúzódóak sem, az egy másik véglet).
2020. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Visszagondolva próbálkoztasm különféle lányoknál is (ahogy ti mondtátok, "menőknél és nem menőknél" is).


Most így belegondolva, lehet, hogy a személyiségem a probléma. Én ilyen "művészlélek"-típus vagyok, de igazából kevert személyiség, nem nagyon lehet rámhúzni "tipikus" jegyeket.


Mondjuk tény, hogy ritkán találok olyan csajt, aki TÉNYLEG érdekel (értem ezt úgy, hogy megtaláljuk a közös hangot és mennyire köt le, ha vele vagyok). Persze ha valaki mondjuk bejön, bepróbálkozok nála, hisz nem lehet "az Igazira várni", úgyis csak a sorstól függ, mikor találsz ilyen "tökéletes párt". Bár én ismertem ilyen csajt (akivel annyira összahngban voltunk, mint senki mással), de azt még előte elcsesztem, annyi különbséggel, hogy ott tudom, mi volt a gond, plusz a körülmények hülyén jöttek ki.


Lehet, hogy ez a "nem átlagosságom" a baj, vagy nem tudom. Csak annyira meguntam már ezt a magányt, amit semmivel nem tudsz kitölteni, hogy valamit változtatnom kell.

2020. máj. 27. 16:31
 6/9 anonim válasza:
0%
Tinder?
2020. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Művészlélekként (ha tényleg az vagy, nem kell feltétlen alkotnod is, csak érdekeljen valamilyen művészet) a hasonló művész lányoknál lehetne jobb esélyed. Ismerkedj olyanokkal, akik festenek, rajzolnak, hangszeren játszanak stb.
2020. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A művészlélek lányokkal csak az a baj, hogy nehéz megtalálni őket. Ismertem ilyeneket, de nem könnyű.


Az a baj, hogy azt se tudja az ember, milyen gyorsan haladjon. Volt, hogy túl sokat vártam, volt, hogy túl gyors voltam.

2020. máj. 27. 22:34
 9/9 anonim válasza:
100%

Ha ilyen lányokkal szeretnél ismerkedni, látogass el esetleg kiállításokra, múzeumokba, könyvtárakba, művészmozikba, színházba, koncertekre. Bármilyen olyan helyre, ami Téged is érdekel, ezzel már van is egy közös kapcsolódási pontotok. Én nem venném rossz néven, ha ilyenkor valaki odajönne hozzám ismerkedési szándékkal. Ha nem élőben szeretnél ismerkedni, jobban preferálod a netet, esetleg keress olyan embereket, akik hasonló művészeti oldalakat követnek, mint te.


Arról pedig, hogy milyen gyorsan haladtok, szerintem normális esetben majd ő szól, ha valami nem tetszik neki. Annak függvényében lehet gyorsabbra vagy lassabbra venni a tempót.


18/L

2020. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!