Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én hanyagoltam el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én hanyagoltam el a kicsit úgy minden szociális kapcsolatomat a karantén alatt? Változtatnj szeretnék ezen és ráírni esetleg pár lányra is... Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri egyáltalán még elkezdeni most ezt az egészet vagy már varjak a nyári szünetig?

Kicsit berosdásodtam minden fajta kommunikációban xd

Van esetleg valaki aki szintén igy van vagy tudna segíteni?



2020. máj. 28. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Uh, hát én a napokban kezdtem el újra minden barátommal beszélgetni, meg úgy osztály Messenger csoportban aktívabb lenni.


De igen, elég sok ismerősöm járt így, valaki nem is szereti ezt az online kapcsolattartást inkább a személyeset.


Én egyszerűen csak ugyanúgy viselkedtem, van, akire én írtam rá, valaki én rám, de beszélgetés indítás mindig kb egy ilyen "Szia, hogy vagy?" volt, vagy esetleg egy közös téma "Szia, megnéztem ezt a sorit amit ajánlottál és full pacek volt.." stb.


Hanem görcsölsz rá, akkor nem lesz rossz.

Én mindig azzal rontottam el a kommunikációt. :/



16/L

2020. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmm megfontolandó köszi

Csak ugye ez elég szarul hangzik hogy hello mizu...

2020. máj. 28. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Háát igeen, általában jobb valami közös témával indítani.. szóval ha csak így random idegenként írnál rá, akkor is kéne valami téma, mert el tud akadni az beszélgetés annyinál, hogy "semmi ott? "Itt se sok."..
2020. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha barátod az illető, akkor miért cink, ha "szia mizu"-val kezdesz? Aztán majd úgyis jön minden. Már ha egy olyan barátról van szó, aki tényleg feltesz értelmes kérdéseket, meg ilyen érdekesebb ember, nem olyan, aki várja, hogy róla kérdezz...

Amúgy meg velem is ez van, és kb csak 1 emberrel tartom a kapcsolatot, a többiek meg úgy el vannak tűnve, vagy hogy is mondjam.

Sztem nyugodtan írj rá most a barátaidra, mert hát miért ne, amúgy meg ez véleményem szerint nem is a konkrét elhanyagolás kategóriába tehető, mert basszus, a karantén miatt mindenkinek -100as az életkedve, és nem csak te nem írsz rá, hanem ő se rád (mondjuk én válaszolni se szoktam, ha valaki írxd, tudom-tudom, én már a nagyon speciális kategória vagyokxdd), szóval akkor így kölcsönösen elvagytok magatokban, szóval emiatt ne aggódj...

De ja, nem hülyeség újra felépíteni a szociális életed, nekem is ezt kéne...

De amúgy ez ilyen megfigyelhető dolog, legalábbis nekem az tűnt fel, hogy én, aki eléggé szociális vagyok amúgy, mennyire elvagyok emberek nélkül és csak úgy telnek a napok...

Amúgy ha gondolod, írj, aztán elfilózgathatunk ezenxdddd

17/L

2020. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ha eddig nem tettem volna, akkor vártam volna a szünetig... Teljesen megbántam 🤷‍♀️
2020. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szerintem mindnképp kezdj el "élni".

Tedd meg te az első lépést...

Próbálj meg humoros dolgokat küldeni, ha nem lenne tém, esetleg meme-eket. Alakíthatod úgy is a beszélgetést, hogy az kérdéseket generálon részéról is.


19/L

2020. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat mindenkinek
2020. jún. 2. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!