Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék könnyebben választ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék könnyebben választani, belevágni új kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Az utolsó párkapcsolatom nagyon rosszul végződött, de szeretnék nyitni mások fele, mert lenne rá lehetőségem és nem szeretném elszalasztani ezeket. Van két srác akikkel mostanában kezdtem jobban megismerkedni.

Az egyik egy régi barát, akivel egy buliban találtunk egymásra, sose néztem rá másképp viszont most ez másképp lett egy kicsit, mivel eddig barátok voltunk furcsa ez a helyzet, de kedves, megértő, aranyos van rendes munkája stb... és mivel egy a baráti társaság ezzel sem lenne gond

A másik srác külsőleg jobban vonz, neki is van munkahelye, sok bennünk a közös, eltudunk dumálgatni vele is rendesen, viszont ő nem olyan bulizós mint én, inkább otthon ülő típus.

Nem szeretném sokáig csinálni ezt a “egy tűzben kettőt tartani” dolgot, de egyszerűen nemtudok dönteni :/



2020. máj. 30. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez a helyzet?

Amúgy annyit.. nálam is ilyen volt, volt az első, aztán a másik, azután az elsőnél egyszerűen eltűnt az érzés, a másiknál erősödött


Remélem érted, általában ha az első tényleg megfogott volna, nem lett volna második

2020. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elsővel kb egy hete, a másikkal egy hónapja... csak nem akarom húzni egyik agyát sem :/
2020. máj. 30. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!