Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudok magamnak barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok magamnak barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Akiket ismerek azok nem annyira kedvesek velem. És szeretnék magamnak egy barátnőt de nem tudom hogyan. Semmi ötletem nincs, az lenne a lényeg, hogy a közelben lakjon. 16 év alatt vagyok. A válaszokat előre is köszönöm.
2020. máj. 31. 02:57
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
83%
Járj társaságba, keress valami csapatos hobbit, nézz körül neten, légy nyitott, és ne otthon ülj. Úgy fog belépni az életedbe, mint derült égből villámcsapás.
2020. máj. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a társaságon belül mit értesz? Járok íjászkodni, az egy "csapatos" hobbi/sport. Az interneten sok lányt ismerek, de mindegyik messze lakik tőlem.
2020. máj. 31. 10:11
 3/3 Stark2000 ***** válasza:
Bármit, ahova te szívesen jársz. Emberfüggő, én személy szerint bringázni, fotózni, sütögetni szoktam társaságban, meg néha egy-egy buli hétvégente.
2020. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!