Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális lányok, merre vagytok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok, merre vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor felmegyek instára hogy keresgéljek csajokat, az életkedvem is elmegy a sok r!banctól.. vannak még normális lányok? Ha igen hogy találhatnám meg őket?
2020. máj. 31. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát, az instagram nem a legjobb hely erre...
2020. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Instán kiket keresel?

Akik kirakják mindenüket, ott persze hogy nem találsz normálisat.

Instán kívül is vannak normális lányok. Pl egyetem, hobbid helyszínén, bulikban. Egész világ tele van velük.

2020. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

A 2.nak igaza van


Bárhol találhatsz, csak keresni kell, ami persze azért kissé sok idő lehet..

2020. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Segítek, nem az instán.
2020. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Sehol,de mindenhol
2020. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de annyira jellemző, hogy mindenki rossz helyen keresgél. Annyi mindenkitől hallottam, hogy "nem találok normális pasit/csajt, pedig gyakran járok el bulizni" vagy hasonlók... A normális lányok többsége nem feltűnősködik.
2020. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Bár szubjektív hogy kinek mi a normális, mégis, nem hiszem hogy az instán páváskodnának, vagy durván buliznánk.
2020. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Én fiú vagyok, és mivel már meglett valaszolva a kérdés, ezért ez csak egy random komment, egészségedre. :D
2020. jún. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha magamból indulok ki (én normálisnak tartom magam, nem öltözök k*rvásan, nem bújok ágyba mindenkivel, nem szokásom leinni magam minden hétvégén, vagy ilyesmi), én sem vagyok valami "észrevehető". Főleg azoknak, akik pl bulikban keresnének, hát ott nem vagyok. De az a tapasztalatom, hogy az ilyen lányok unalmasnak tűnnek a fiúk szemében (főleg, ha a srác nem ilyen).

Az instámról is csak annyit, hogy privát, de alapból sincsenek kint ki tudja milyen képeim.

2020. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!