Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jöjjek be egy lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sgtaxel kérdése:

Hogyan jöjjek be egy lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de szerintem a barátjaként gondol rám. Hogyan érjem el azt hogy ő is belémszeressen?

2020. jún. 1. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy bejön neked. Többet nem ér meg stresszelni rajta. Jó esetben úgyis viszonozza az érzést, rosszban meg max. esetleg elutasít. De hát erre kb. 5000 év alatt nem találtunk más megoldást, ez van. Vagy igen, vagy nem. Légy bátor azt, kérdezd meg gyorsan, mielőtt valaki más lenyúlja előled! Good luck!
2020. jún. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne úgy viselkedj vele mint egy haver, hanem flörtölj,érezze,hogy a lányt látod benne,és nem egy barátot.

Szemezz vele, érintsd meg "csak úgy" néha csak így játékosan piszkáld:D

Amúgy én csaj vagyok,de az ilyesmik miatt tudok másképp tekinteni egy srácra,mint barát

Remélem segítettem:))

2020. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolòk jól írták.

Ha nagyon jó baràtok vagytok bisztos van egy kis esélyed.

2020. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bókolj neki, vagy mondj kétértelmű vicceket(van a nézten egy csomó) biztos veszi a lapot de azt garantálni nem lehet h viszont érez mert nem rajtad múlik sajnos
2020. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy a nőt látod benne meg, tetszik neked és meg látod arra, hogy reagál és beszéljétek meg hátha neki tetszeni fog a közeledésed.
2020. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!