Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Van egy 10-edikes lány a sulimban, aki idén jött bentlakásba a suliba. Én 11-edikes vagyok. Közös osztálytevékenységekkor beszélgettem már vele, eléggé megtetszett. A baj az, hogy 70 km-re lakik tőlem és most semmi esély hogy véletlenül is találkozzak vele suliban vagy a suliban. Hogy kerüljek hozzá közelebb? Még sose beszéltem vele csak úgy chaten vagy hogy leszólítsam. Mi tévő legyek a jövőre nézve?

2020. jún. 1. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelöld be valamelyik közösségi oldalon. Várd meg, hogy elfogadja-e, ha igen, akkor kérdzed meg hogy milyen az új suli.

Utána nyugodtan beszélhetsz vele többet is, ami épp jön. Nem kell megijedni, nincs semmi gáz ha megkeresed. Lehet örül is annak, hogy nem felejtetted el.

2020. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Azért érdekes amai világban az elsőszámú tanács mindég , hogy jelölés közösségi oldalon.
2020. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit az első írt azt ajánlom.

Viszont ne siess a dologgal, hanem szépen lassan ismerkedj. Utána bókolj, ajándékozz, hívd el randira, és szimpi vagy neki akkor mondd él az érzéseid.

2020. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!