Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden srácot megkaphatnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden srácot megkaphatnék?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer kaptam meg srácoktól, hogy “de te úgyis kb akárkit megkaphatnál” én ezt sose értettem, egyrészt mert nem tartom magamat, ilyen hű de bombának, nem azt mondom, hogy nincsenek előnyös tulajdonságaim (magas, sportos, hosszú termesztés hullámos világos haj) de nekem nincs ilyen kicsattanó önbizalmam, főleg ha ezt mással is el kéne hitetni. Szóval én nem csinálnék olyat, hogy tudom, hogy valakit be tudnék fűzni, és akkor odamegyek és teszem magamat, azt se tudom, hogy kell xd

Szóval kicsit valaki fel tudna világosítani?😅


2020. jún. 2. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Férfiak 90% -ának elég ha nő vagy és naponta megfürdöl.
2020. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na, az ilyeneket a lehetek legmesszebb szeretném elkerülni
2020. jún. 2. 23:34
 3/10 anonim válasza:
89%

#1 Nekem tetszett 😂

A kérdezőnek:

Függhet attól is, hogy ezt milyen szituációba mondják. Tehát ha te pl panaszkodsz épp, hogy jujj de csúnya vagyok és akkor mondják akkor csak kedvesség.

A másik lehetőség:

Attól is függ ezt kiktől hallod :) Próbálom én se egoistán megfogalmazni. Igencsak szép vagyok és én is gyakran hallottam ezt a mondatot. De általában olyan emberek mondják akiket ha csak külső alapján nézünk vagy hasonlóan attraktívak vagy kevésbé mint én. Tehát tudom, hogy vannak nálam szebb emberek és lehet nekik viszont én volnék kevés. Szerintem ne ez alapján ítéld meg magad. Plusz köszönd meg szépen ha ilyet mondanak mert kedves gesztus :)

2020. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt a “de te úgyis kb akárkit megkaphatnál” dolgot valszeg csak az alapján mondták, hogy rád néznek és úgy, tehát külső alapján, vagy hát ha haverjaid mondták, akkor ők ugye a személyiségedet is ismerik, szóval akkor lehet belsőbb dolgok alapján is mondták.

Nem baj, ha nem vagy az a feltűnési viszketegséges, meg olyan, hogy tennéd magad, csak azért hogy összeszedj xy-t, nem kell ahhoz olyannak lenni, hogy felfigyeljen rád valaki. Önbizalommal kapcsolatban ugyan ez, nem kell ilyen extrán virítónak lenned egyáltalán.

Persze, vannak srácok, akik csak arra figyelnek fel, hogyha valaki nagyon teszi magát, de ez annyira véglet, hogy az érettebb srácokat pl pont ez taszítja, és inkább a lelked érdekli majd őket.

Amúgy sok lányra mondják, hogy akárkit megkaphatna, vagy tökéletes barátnőjelölt, de ez csak így az alapján, hogy jól néz ki, van véleménye, nem annyira kirívó a viselkedése, intelligens, egy normál szinten társasági ember... ezek csak ilyen átlag tulajdonságok, pl van, akinek egyáltalán nem ez jön be, hanem mondjuk az, ha valaki harsány, de az előbb leírt tulajdonságok olyanok, hogy így bármelyik srác el tudná fogadni, ezért mondják ezt neked. Szóval ez így tök jó amúgy, mert ezek szerint tök intelligensnek meg érettnek látnának szerintük egy kapcsolatban.

Ha valami nem érthető, nyugodtan írj amúgy, dumálhatunk:)

17/L

2020. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3as!

Nem szoktam panaszkodni, nem látom értelmét, nem vagyok megelégedve magammal, de ezt nem hangoztatom, hanem inkább elmegyek edzeni:D


4es!

Ezeket a haverjaim mondták, tehát ismernek már:)

2020. jún. 2. 23:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez - azon kívül, hogy igaz gondolom, ha ennyien mondják - egy bók, sok esetben aki mondja annak is bejössz.
2020. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak bókként mondják.
2020. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
nem
2020. jún. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is szkeptikus voltam ezekkel, ha ilyesmit mondtak nekem, mert fogalmam sem volt, hogy azért mondják, mert tetszem nekik, vagy az önbizalmamra akartak hatni.
2020. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm is gyönyörű és tudom, hogy nálam jobbat is kaphatna ha akarna. :D

De hát így alakult, én maradtam. :P

2020. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!