Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ygbthe kérdése:

Csajok titeket mennyire zavar az ha egy srác kicsit szubmisszív ?

Figyelt kérdés
Na szóval : az alapszemélyiségem sajnos kevésbé domináns. Itt nem arról van szó hogy papucs vagyok vagy ilyesmi csupán kevésbé domináns. Csak azért kérdezem mert sokszor halottam hogy a hölgyeknek az jön be ha a pasi domináns , épp ezért kérdezem hogy ez mekkora hátrány
2020. jún. 3. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De milyen értelemben? Szexuális? Mert azért ott egy férfinek van némi dolga... Amúgy hétköznapi értelemben nem baj csak ne hagyd hogy tényleg egy papucs legyél mert a papucsokat egy idő után lecseréljük, aki pedig nem cserél le az meg jó alaposan le fog húzni...
2020. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Hát én alapvetően azt szeretem ha a srác az aki domináns

Nem úgy értem, hogy diktatórikus és irányítani akarja minden cselekedetem de ne legyen egy ilyen lenyere matyi se és ha helyzet van akkor tegye oda magát

Alapjáraton olyan 55-45 arányban legyen meg az asszertivitás kettőnk között az ő javára

Szóval engem nem zavar ha valaki szubmisszív csak olyannal nem hiszem, hogy bármi is lenne vagy lehetne

17/l

2020. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát attól, hogy az alapszemélyiséged nem annyira domináns, attól még egyes helyzetekben viselkedhetsz dominánsan, a kettő nem zárja ki egymást. Amúgy meg nem baj, nem lehet mindenki a társaságban a leghangosabb, vagy egy ilyen határokat nem átlátó "csődör", vagy egy ilyen feltűnési viszketegséges valaki. Nyilván jó, ha van véleményed és arról tudsz beszélni, vagy jó a kommunikációs készséged, de nem vagy mindig a középpontban, nem szedsz fel rögtön mindenkit, stb. Valószínűleg valami hasonló lánnyal fogod majd egyszer szembetalálni magad és lehet, hogy kettőtök közül te leszel pont a dominánsabb.

Ha meg egy dominánsabb lánnyal is leszel, akkor is lesznek olyan helyzetek, amikor igenis dominánsabbá kell válnod, vagy lehet ösztönből akkor olyan leszel, de szerintem ezen amúgy ne aggódj, lesz olyan is, aki pont olyan embert szeretne maga mellé, mint amilyen te vagy:)


17/L

2020. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!