Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány azt írta nekem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azt írta nekem, hogy van haverja. Köztük akkor több van, mint barátság?

Figyelt kérdés
Én is bejövök neki, de ezt így nem is értem

2020. jún. 5. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A haver gyengébb dolog, mint a barátság. Szerintem a haver az az, akivek úgy néha beszéltek, dr semmi bizalmi dolog nincs
2020. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdésre írta ezt? Ha feltetted neki, hogy van-e valakije, és erre írta, akkor az érdekes de lehet, hogy ő így hívja. Ha meg csak úgy szóba került, akkor valószínűleg csak van egy haverja, mi ebben a probléma? Mindenkinek vannak.
2020. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak fiú haverjaim , olyanok mint a lányoknál a barátnő. Csak a fiúra mondani hogy barát néha kellemetlen helyzetbe hoz. Így haver, egyszerü és nem félre érthető
2020. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3.
2020. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A haver nem olyan erős kapcsolat sokkal kevesebb mint a barátság. Nekem 1-2 barátom van míg haver sok és egyik se bánná ha össze jönnék valakivel sőt örülnének neki.
2020. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!