Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudjak még csinálni? Jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudjak még csinálni? Jobb és szebb ennél már nem tudok lenni.

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom. Részben azért, mert ocsmány, undorító fejem van, részben meg nincs elragadó személyiségem, mert egy unalmas karakter vagyok.

Sportoltam, hogy jó alakom legyen, az összes félretett pénzemet rááldoztam arra, hogy megújítsam a ruhatáramat, gyógyszert szedtem, hogy elmúljanak a pattanásaim és elmúljon a hajzsírosodásom, próbáltam mindent elkövetni annak érdekében, hogy valakinek is felkeltsem az érdeklődését, de minden hiába, mert ugyanolyan szánalmas kis lúzer vagyok. Járok társaságba, próbálom levetkőzni azt a tulajdonságomat, hogy nem merek nagyobb társaságba megszólalni, de egyszerűen nem megy, nem tudok hozzászólni a témákhoz. Egy szürke kisegér vagyok, aki annak ellenére sem kell senkinek, hogy az összes félretett pénzemet arra fordítottam, hogy jól kikupálódjak, de valahogy nem jött a varázs. Mert így se vagyok szép. Próbáltam az önbizalmam felfelé billenteni, ez a sport által sikerült is, de már megint a béka segge alatt van az önbizalmam, mert hiába az új ruha és hiába a jó alak, ha a fejem egy okádék, a személyiségem meg egy nagy nulla. Már nem lehetek ennél jobb. Az osztálytársaim még karantén alatt is bepasiztak, nekem ez sehogy se sikerül. Kértem tőlük tippeket és tanácsokat, de ők csak annyit tudtak mondani, hogy amint foglalt leszek, vagy 10 csávó rám fog írni. De nekem az a problémám, hogy senkivel nem jön össze. Mindenki mondja nekem a világmegváltó szent szövegeket, hogy ráérek még, meg nincs minden veszve, meg az életem felét nem éltem még le, de pont hogy el vagyok késve ezzel is, mint mindennel.


Nekem volt utoljára telefonom a suliba, és az első telefonom nyomógombos volt.

Nekem volt utoljára Facebookom, Instám meg úgy mindenem.

Nekem volt utoljára befestve a hajam.

Nekem volt utoljára divatos ruháim.

Nekem volt utoljára minden, és most a barát is.


Nem csak azért kellene egy barát, hogy ne lógjak ki a sorból, hanem tényleg vágyom rá. Vágyom, hogy valakihez odabújhassak, vágyom arra, hogy csókolózhassak, meg úgy az egész kapcsolatra vágyom. Nyilván nem szexszel indítanék, de valamilyen szinten a szexre is vágyom (és emiatt nyugodtan lek...). A szüleim szeretnek, nem arról van szó, hogy nem szeretnének és emiatt szeretethiányos lennék, de ők nem olyanok, mint egy rendes fiú. Nekem hiányzik az, hogy valakivel összebújva aludhassak el, hiányzik az, hogy valaki az élete részének tekintsen, hogy én legyek a mindene. De nem tudom, hogy hiányozhatnak ezek, hogy ha nem is volt még benne részem. De hiányzik ez az életemből. Nem tudom miért, de ez van.



2020. jún. 7. 07:15
 1/6 anonim válasza:
11%
És mindenki jön azzal, hogy ne görcsöljek rá a témára, majd jönni fog magától, de ez az, hogy nem jön. Amikor nem görcsöltem rá ennyire, akkor se jött semmi változás ezzel kapcsolatban, mivel egy genetikai hulladékkal nem áll le az ember fia.
2020. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Fú te lány olyan mintha magamat olvastam volna pár éve. Elég szomorú hogy igy gondolkodsz és komplexusaid vannak olyanok miatt amiről nem tehetsz . Próbálj meg neten ismerkedni megpróbálni milyen is és max ha nem jön be kicsit több önbizalmad lesz az ott kapott figyelmetől. Ne keseredj el. Nem tudom hány éves vagy de ha tudsz járj el helyekre hatha ott lesz az a srác akit keresel. Bár elösször az önbizalmadat kéne helyretenni szerintem
2020. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Minek kell túlgondolni ezt a barát - nincs barát témát?


Éld, élvezd az életed,aztán majd jön egy srác, akiben megfog valami.


Ne stresszeld túl a dolgot. Úgy vagy jó, ahogy vagy.

2020. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Először lehet, hogy neten kellene ismerkedned. Ha barátaid sincsenek nagyon, akkor akár itt is, egy szimpatikus válaszolóval elkezdhetsz beszélgetni. Egy olyan barát, aki tényleg figyel rád, hatalmas segítség tud lenni, nekem fiú létemre mai napig az a legnagyobb tamászom,ha egy barátommal (akár lánnyal), tudok beszélgetni rendesen, akár csak felszínesebb dolgokról, de azokról is nyugodtan. Rengeteg komplexusod van, amit le kell győznöd. Ebben csak egy másik ember tud segíteni szerintem. Csak el kell fogadnod magad. Nagyon csúnya fejű, szörnyű természetű lányok vannak le "jócsaj"ozva, csak mert magabiztosak. Neked is inkább azt kellene erősíteni.
2020. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem fogok se társkeresőn, se itt gyk-n társat keresni. Nem akarok itt.

Nincsenek komplexusaim, egyszerűen kimondom magamra, ami a valóság. Most attól, hogy lesz önbizalmam, még nem leszek se szép, se vonzó, ugyanúgy egy undorító fejű lány leszek. Attól, mert magáról valaki nem hiszi el, még lehet undorító fejű.

2020. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Talán hozzád hasonló, visszahúzódó fiúkkal kellene ismerkedned... Akkor már el is múlt az a probléma, hogy nem mersz nagy társaságában megszólalni.


Azt, hogy undorító az arcod, én nem hiszem el. Az esetek 99%-ában ez nem is igaz. Az én barátnőim is egyfolytában azt mondogatják, hogy milyen elviselhetetlenül rondák. Ellentmond ennek az, hogy az egyikük már négy kapcsolatot tudhat maga mögött, és most is jár valakivel (és kifejezetten gyorsan felszedi a fiúkat). Egyikükben sincs semmi ronda, vagy taszító, csak rossz az önértékelésük.


Az, hogy mindenben utolsó voltál: tényleg vágytál ezekre? Vagy csak hogy ne lógj ki a sorból? (Itt most nem a barátról beszélek, hanem a többiről). A legtöbben én is utolsó voltam/vagyok, de nem azért, mert én, úgymond, lúzernek születtem, hanem mert nem is vágyok/vágytam ezekre. (Jó, egy barátra nagyon vágyok, nagyjából úgy, mint te - szóval teljesen meg tudlak érteni)


Persze ha te egy olyan típus vagy, aki az ilyenekre vágyik, és szeretne egy ilyen ”világnak” a része lenni, akkor érthető a kiakadásod.


A nulla személyiségedet szintén nem tudom elhinni, mert ilyen NINCS. Ha gondolod, írd meg nekem privátba, hogy milyen vagy, mik a hobbiaid, stb... Vagy csak simán ítd le magadnak egy lapra, biztos, hogy benned is van valami plusz, valami, amitől te vagy te. (Ez kicsit hülyén hangzott, de remélem érted a lényeget).


És próbáld megkeresni a saját társaságod. Ha nem tudsz sok ember előtt beszélni, ne nagyon próbálkozz ezzel, mert az nem te vagy. Az iskolában valószínűleg van még egy halom hozzád hasonló ”láthatatlan” ember. Velük talán könnyebben menne az ismerkedés - egy nagyhangú társaságba valószínűleg személyiségedből adandóan nem tudnál beilleszkedni (ezt ne sértésnek vedd, ez tény, amivel semmi gond nincs - jó, ha vágysz a navyobb társaságokba, akkor nyílván ez nem esik olyan jól, de az általad leírtak alapján sajnos ez az igazság)


Vagy például - mit sportoltál? Csapatsportot az eddig olvasottak alapján kizárnám. De mondjuk futás közben ne mondd, hogy sose találkoztál fiúkkal... Sport közben is lehet ismerkedni... Együtt futtok, bicikliztek, úsztok, vagy mit tudom én, mit csináltok. Néz körül egy kicsit a környezetedben. Ne azt várd, hogy a fiúk megpróbáljanak felszedni. Ha van egy helyes srác az osztályodban, próbálj meg beszélgetést kezdeményezni vele, erre egy osztályon belül millió alkalom van. Ha valaki jobban megismer, és elfogad olyannak, amilyen vagy, akkor nem fog sem szürke kisegérnek, sem rondának tartani. Ha nem akarsz várni, akkor menj, és keressd meg az álomfiút. Ha végkép semmi ötleted, próbálkozz neten, ennek is lehet jó a vége - plusz a szégyenlőséget üzenetben könnyebb levetkőzni.

2020. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!