Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ne lenne gáz, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne lenne gáz, ha valaki le van maradva a korosztályához képest, nincs barátja és nem is csókolózott még senkivel?

Figyelt kérdés

Itt mindenki írja, hogy nem gáz, meg minden. Dehogynem az.

Az összes osztálytársamnak volt már, csak nekem nem, és igenis nagyon gáz és szánalmas. Főleg valentin napon. Mindenki írja, hogy 19, 20, 21, de van, akinek 26 évesen nem volt még senkije és szűz. Erre írják, hogy ááááá nem gáz. Miben élnek ezek az emberek? Kognitív disszonanciában? Mert szerintem abban.


Mindig mindenki írja, hogy ne az osztálytársaimhoz hasonlítsam magam. Ha nem hozzájuk, akkor ki a rákhoz?

Nagyon rossz érzés ennyire kilógni a sorból. Ez olyan, mint amikor van egy baráti társaság, mindenki gazdag egy ember kivételével, mert az szegény. Az is ugyanolyan gáz.


És ez miért ne lenne gáz? Miért ne lehetne szégyellni való dolog?



2020. jún. 11. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne magadat bárkihez hasonlítani? Belőled csak egy van.
2020. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj szerintem, hogy nagyon sok mindenki túlságosan is mások véleményére akar adni. Azért foglalkoznak azzal, hogy "gáz" vagy sem.
2020. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Tudod egyáltalán, mit jelent a kognitív disszonancia, vagy csak megtetszett a kifejezés és gondoltad bedobod? :)


Mi a "gáz"? Mi szerint gáz? Eltérő világnézetű és kultúrából jött emberek erre eltérő választ fognak adni. Egy jezsuita, egy muszlim, egy buddhista pap, egy pszichológus, egy orvos akár, mást fog neked mondani, mint macsó Jani, aki 5 évesen kezdte a csajozást :)


Biológiai szempontból a szaporodás, a fennmaradás a lényege az egésznek, vagyis ha 50 évesen lesz utódod, még az sem "gáz", mert utódot nemzettél. Vallási (katolikus) szempontból szintén nem "gáz", hanem erény, ha valaki szándékosan e szerint éli az életét (más kérdés, hogy ez mennyire nem egészséges).


Szóval teljesen relatív a "gáz".


Továbbiak:


"Az összes osztálytársamnak volt már"

Nem, csak mindegyik ilyen hisztis, mint te, és nem merik bevallani, hogy nekik sem volt ilyen tapasztalatuk.


"Főleg valentin napon."

Lapozz úgy négyet a naptáradban légyszíves.


"Mindig mindenki írja, hogy ne az osztálytársaimhoz hasonlítsam magam. Ha nem hozzájuk, akkor ki a rákhoz?"

Putyinhoz. :) És ne káromkodj.


Ja, és legközelebb jobb kamukérdést írj ki te kis troll :) Azért válaszoltam, ha valaki esetleg komolyan venné a baromságaid és rosszul esne neki.

2020. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
gáz csak mások véleménye alapján lehetsz
2020. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Mert ugyan miért kéne szégyellni? Nem kell a tömeg után rohanni, ez nem verseny. Ki a túrót érdekel, hogy másnak már volt kapcsolata? Törődjön mindenki magával. Ez közel sem olyan szánalmas, mint mondjuk belemenni egy olyan kapcsolatba, amire igazából nem vágysz. És holtbiztos, hogy nem mindegyik osztálytársadnak volt egyéves, vagy hosszabb kapcsolata. Az ilyen komolytalan, pár hetes "kapcsolatokat" kár irigyelni, ez kb. olyan, mint amikor az ovis kisgyerekek "járnak" egymással.


"Mindig mindenki írja, hogy ne az osztálytársaimhoz hasonlítsam magam. Ha nem hozzájuk, akkor ki a rákhoz?"


Talán senkihez. Minek hasonlítgatni magad másokhoz? Te sosem leszel olyan, mint ők, mert ők ők, te meg te. Így sose leszel boldog.


"És ez miért ne lenne gáz? Miért ne lehetne szégyellni való dolog?"


Fejben dől el. Gondolom te is a közösségi oldalakon csüngő lányokhoz tartozol, akik egy filterezett álomvilágban élnek. Javaslom, hogy ébredj fel. Csak a közösség nyomása miatt, illetve a pocsék önkép miatt tartják egyesek cikinek ezt. Csak rá kéne jönnöd, hogy szingliként is lehet boldogan élni és tenni mások véleményére. Mert ha ennyi befolyásol, akkor nemsokára az lesz a legkisebb gondod, hogy még soha nem volt barátod.


"Miben élnek ezek az emberek? Kognitív disszonanciában? Mert szerintem abban."


Nem, csupán nem érdekli őket mások véleménye.


"Főleg valentin napon."


Könyörgöm, a Valentin-nap úgy marhaság, ahogy van. Az ekkori felhajtást csak az élelmiszerboltok élvezik, mert így drágábban adhatják a csokit. Ilyenkor mindenki ad valami romantikusat a párjának, meg az átlagnál többször mondják, hogy szeretlek. Az egész úgy erőltetett, ahogy van. Ezt az év bármelyik napján megteheti bárki.


"...valaki le van maradva a korosztályához képest..."


Na, ez a személyes kedvencem. Ettől még nincsen lemaradva senki. Az érettség fokát nem az határozza meg, hogy kinek mikor lesz kapcsolata. Plusz azok, akik nem tartják gáznak, hogy még sosem volt soha senkijük, többnyire jóval érettebbek a korosztályuknál. (Ez kábé olyan, mint hogy ha valakinek nincs telefonja, akkor már 'ultra gáz' és 'le van maradva'. Könyörgöm, ugyanúgy lehet élni telefon, instagram és tiktok hiányában, mint barát/barátnő nélkül)


Szóval ja. Ennyi. Ha te rohanni akarsz a tömeg után hajrá, senki nem állít meg. Mindenesetre az egyetlen 'gáz' dolog itt az a te éretlen felfogásod.

2020. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha neked a valentin nap csak ennyit ér, akkor nagyon sajnállak.
2020. jún. 11. 23:23
 7/11 anonim válasza:
80%

Szia!

A korosztályod szemével gáz. Én úgy gondolom, ha úgy érzed készen állsz, csináld, de lehetőleg ne az első pasival/csajjal aki szembejön veled az utcán. Ha úgy érzed (lelkileg, testileg) nem álsz készen akkor haladj a saját tempódban, és ha jól esik, ezt nem késő elkezdeni sosem. Van aki 50 évesen kezdi, van aki egész életében szűz marad.


A valentin nappal kapcsolatban: Oké, a Valentin nap tényleg a szerelem napja, de a párod nem csak Valentin napkor kell szeretni, meglepni, csókolózni vele. Ezt az év mind a 365 napján ugyanúgy megteheteted.

Sok szerencsét!❤

2020. jún. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért gáz, mert egyáltalán nem az. Az a gáz, aki szerint ez gáz 😅
2020. jún. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

#6: Látom megfogtad a lényeget.


Igen, nekem ennyit ér. És lám mégsem én vagyok az, aki nyavalyog, hogy szinglinek lenni gáz. Én is az vagyok, és ezt figyeld: túl szoktam élni a Valentin napot. Meg az összes többit is.

2020. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De jó, hogy itt ezen a retkes oldalon mindig minden kamu kérdés. Már mi ebben a kamu?
2020. jún. 12. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!