Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak miért a bunkó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért a bunkó pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
De most komolyan.

2020. jún. 23. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

De most komolyan?Egy lánynak nem az kell hogy a talpát nyaljad hanem hogy férfi legyél ők is jól akarják érezni magukat és egy karizmatikus férfi erre tökéletes és ez látszik is hogy nem úgy megy oda: jaj nagyon szép a hajad szerintem te vagy az életem szerelme!

hanem: szia egész jó vagy holnap ... hejen fogok valamit valamikor csinálni és csatlakozhatnál.

2020. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Rengeteg lány van ám akinek nem a bunkó pasik jönnek be..
2020. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg hogy érezze hogy különleges de nem körülötte forog a világ mert ha azt érzi akkor papucs vagy és a papucsok nem menők.
2020. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Hát mondjuk attól függ, melyiknek. A felszínes lányok biztos nem bánják, ha a pasi bunkó, amíg menő, népszerű meg jól néz ki. Vagy nem tudom. Nekem például fonos szempont, hogy normális legyen.
2020. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 4-essel! Nagyon fontos sok lány számára, hogy a fiúnak legyen gyengéd oldala. Bár szerintem eleve szubjektív dolog, hogy ki "papucs" és ki nem az.
2020. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem jönnek be a bunkó pasik... sőőőt... taszítanak
2020. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem a bunkóság, hanem az önbizalom mértéke a lényeg. Sokkal vonzóbb egy önbizalommal teli bunkó, mint egy "megszólítani sem merem" mimóza. A féléneket sok esetben észre sem veszed, az önbizalommal teli ember viszont felhívja magára a figyelmet. Igen, normális kapcsolathoz kell a gyengédség is, de az önbizalom és a kedvesség nem zárja ki egymást. Szóval mielőtt ribizünk, bunkózunk meg köpködünk a másikra, tanuljunk egy kis biológiát. Ez van. Evolúció. Az erősebb (magabiztosabb) kutya bszik.
2020. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Mit számítanak ezek? Semmit.

Úgyse lesz kapcsolatotok nyugaa:D

2020. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem a bunkó pasik jönnek be, habem akik karizmatikusak és magabiztosak. És nekem fontos hogy legyen saját vélemény, ha valamit máshogy gondol mint én akkor pedig mondja el és ne csak bólogasson minden szavarma.

Ettől még nem lesz valaki bunkó, mert ugyanúgy lehet törődő és védelmező.

2020. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a felszíneseknek jönnek be a "menő", bunkó fiúk, szóval ne általánosíts.


Abban viszont egyet értek, hogy egy fiú legyen magabiztos, karizmatikus, de ez nem egyenlő a bunkósággal.

2020. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!