Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok? (Részletek lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval mi van, ha van egy lány, aki játszik egy játékkal... oké, nevezzük nevén; fortniteozik. A lány kiszemeljte gyűlöli ezt a játékot, mert állítása szerint gyerekes, és 9 évesek játszanak vele. Hogyha közelednék a sráchoz, akkor lehet, hogy ezért elutasítana? Titeket ez mennyire zavarna?

2020. jún. 25. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem alapból semmi bajom nincs a fortnite-tal de ha utálnám, nekem akkor se lenne kizáró ok, ha emellett számomra a lány tökéletes. Persze nem ismerem azt a srácot szóval lehet nála kizáró ok. Egyébként szerintem hülye lenne az aki emiatt eldobna magától egy lányt, persze gondolom nem ez a játék teszi ki napjaid nagy részét, mert akkor tényleg elgondolkoznék a dolgon.
2020. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Általában napi 2-3 órát vagyok fent, de van, amikor kevesebbet, vagy egyáltalan nem. Megvagyok a játék nélkül is, ha elutazunk, csak szimplán ha otthon vagyok, akkor szoktam játszani


Ez soknak számít?

2020. jún. 25. 09:48
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

1. Vagyok.

Számomra ez nem számítana soknak. Addig amíg te játszol én is tudnék a saját dolgaimmal foglalkozni. Szerintem ez rendben van. :)

2020. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2020. jún. 25. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne kizáró, ha túl sokat játszik (mindegy, hogy mivel). Ha a játék miatt lemond programokat. Ha semmi másról nem tud beszélni, semmi már nem érdekli. Nekem a napi 3 óra már nagyon sok.
2020. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Ennyit játszani gyerekes dolog. És valóban, ha ez az egyetlen szórakozása, nem tudnék vele kapcsolatot elképzelni.
2020. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek meg van a saját hobbija, tehát azzal nincs baj, hogy játszol. Napi 3 óra már viszont sok, tönkre teszi a szemedet (gondolom ezen kívül is gépezel, telózol), és hajlamosság tesz a függőségre. A függőség, a rendszerességből alakul ki. Magyarul napi 2-3 órás játékkal, már függő vagy. De hogy a kérdésre is válaszoljak, teljes mértékben az adott srácon múlik, hogy elfogadja-e.
2020. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Stark2000 ***** válasza:
73%

Ó ugyan, akkor vagy függő ha már már elvonási tüneteid vannak, ha nem játszhatsz egy nap. Ha függő lenne, minden más tevékenységet és elintéznivalót a játék mögé tenne. Haggyuk már ezt a sok baromságot a függőségről. Ha egy esős napon nincs lehetőségem a szabadba menni, én is eltöltök játékokkal pár órát. 🤦‍♂️


Kérdésre válaszolva, személy szerint nem zavarna, csak ne a játékot helyezd előtérbe ha beszélgetünk pl.

2020. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
#8 Az nem az én hibám, ha nem vagy tisztában a függőség fogalmával... Nyugodtan olvass utána a témának és meg fogsz lepődni.
2020. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 6-os!

Ennyit játszani gyerekes? Én ennek minimum dupláját nyomom és még emellett is van életem, barátaim. Egyébként ez már a kérdezőnek, nem kell egy ember miatt megváltozni. Egyébként (szerintem) ez az egész fortnite dolog már kezd lefolyni, de lehet csak azért gondolom mert már vagy fél éve meg sem nyitottam.

2020. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!