Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan fiú valóban nem érdekel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiú valóban nem érdekel egyik lányt sem akinek nincsennek barátai?

Figyelt kérdés

Nos én egy olyan srác vagyok akinek nem nagyon vannak barátai. Mert bekerűltem egy társaságba. És ebben a társaságban néha gázúl viselkedtem. Előfordult mikor kevesebb pénzem volt akkor kicsit lehúzos voltam. Cigit senki nem akart soha venni nekem dohányboltban a pénzemből. Nekem pedig az akkori korom miatt nem adták ki. Tehát mindig kértem valakitől. És erre is azt mondták, hogy szemétség. Pedig sokszor felajánlottam, hogy adok 1 cigiért pl 80-100 forintot. Utána nehezen találtam 1 dohiboltot ahhol kiadták!


És volt olyan is mikor kicsit rá is telepedtem arra a társaságra! Utána megváltoztam és mindenki elkezdett megszeretni meg is mondták nekem, higy milyen nagy tag lettem. De volt egy pár ember aki a múltam miatt. Még csak rosszindulatból is manipulált ellenem embereket! És sikerült is nekik ez a folyamat, pedig azóta is pozitív irányba fejlődtem. Pl mostmár egyre több olyan dolog érdekel amivel fejleszthetem magam!


De ezek miatt az alja emberek miatt már nagyon sokan nem szeretnek a faluban ahhol élek! De más városokban még vannak barátaim. De velük ritkábban találkozok mivel még nem ismerjük egymást annyira. Ebben a városban is van egy társaság akikkel bulizni járok. Velük még úgy jobba vagyok. De ők sem olyan aktívak!


És ahogyan észre veszem a mai világot. Már azok a lányok akik szépek és "normálisak" is. Nem nagyon állnak le olyan pasival. Akiknek nincsen nagyon barátjuk. Sajnos ezt olyan lányok is megcsinálják akik csak szimplán szépnek hiszik magukat. Bár ezek a lányok alapból beképzeltek! Mert ez a mai generáció már olyan, hogy bele van kódolva. A lányok agyába az egy picikét, hogyha pl sokan kedvelik egy közösségi oldalon! Legtöbbjüket sajna sokan kedvelik! Akkor ő már nem jön össze olyan pasival. Akit nem szeretnek sokan, stb! És ez sajnos legtöbb lánynál nem tudatos! Lehet, hogy csaj nem tartja magát szépnek, csak pl normálisnak. De sajnos amiatt a kis tudatalatti egó miatt sem biztos, hogy pont a normális fiúkkal fog foglalkozni az adott lány!


És az az igazság, hogy a normális lányokat is a sok felszines nő rontja meg ennyire. Mert már lassan a felszinesség lesz a normális. Olyanról is halottam, hogy tudatalatt a pénzes pasikra is kivan éhezve legtöbb lány! Úgy, hogy lehet észre sem veszi magát! És én a fiatalabbakra 14-17 évesekre jobban bukom. Mert elvileg 18-21 korban még jobban előjönnek ezek a dolgok. És amúgy is cukibbak a fiatal lányok! És sajnos velem már olyan is volt, hogy próbáltak beégetni csaj előtt. Vagy kibeszéltek neki nagyon durván a hátam mögött. A társaságot amiről szó volt a kérdésben már szinte teljesen elhagytam. Mert volt eszem! De sajnos van, hogy elmegyek kocsmába és pont ők vannak ott. Néha van, hogy kis időre oda csapódok! Az a gáz, hogy sajna mások is vannak a társaságon kívűl is akik kavarnak.

18/F



2020. júl. 1. 16:13
 1/8 anonim válasza:
42%

Igen, sajnos ez a mai generáció már nagyon alja! A legtöbb lányba már sajnos be van kódolva az, hogy egy ilyen fiút. Akit nem, hogy nem szeret annyi ember vagy kibeszéli/beégeti vagy csak megpróbálja beégetni valaki! Akkor azt egyből friendzoneba teszik. A "normálisak" is van egy haverom aki szintén olyasmi mint te. És egyszer megvert egy ilyen lányt. És azóta csak mégjobban kinézik őt. És még az olyan srácokkal is ezt csinálják akiket mondjuk nem szeret sok ember. De azért van annyi barátja, mint pl velem is tőrtént már ilyen!


Sajnos ez a mai generáció olyan, hogyha te magasabbranglétrán helyezkedsz el. Olyan barátnőd lesz amilyet csak akarsz. Ha közepes vagy alacsonyabb ranglétrán. Már kb el is felejthetted azt, hogy legyen egy szép, okos, kedves csajod. És ez ellen nem tudsz mit tenni. Hiába mutatod meg, hogy te márpedig normális fiú vagy. Vagy hiába leszel erőszakosabb akkor is! Pl igen a te korosztályodban már a kocsi is alap dolog lenne.


Szóval arra készűlj fel, hogy sok lány fog lemaradni rólad igazságtalanúl. Ezen úgy segíthetsz ha nem csak szóval véded megmagad. Hanem neked már meg is kelett volna verned valakit onnan. És akkor már többe néznének téged az ilyen ratyik. Gondolom te még így nem áltál ki magadért! És persze kerűld el az ilyen embereket.

2020. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Engem abszolút nem zavarna, nekem sincs már egyetlen barátnőm sem.

De hát ez rajtad nem segít, mert én már 36 éves vagyok, és nem tudom, a te kortársaid hogy gondolkoznak erről.

2020. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ne, hogy már valaki azért ne találja meg a párját. Mert vannak emberek akik kitaszítják az illetőt. Szóval ha tényleg igaz ez az állítás a lányoknak is magukba kéne nézniük! Mivel egy párkapcsolatnak nem a pénzről, menőségről, barátikőrről kell szólnia. Illetve már volt 1-2 olyan alkalom, hogy majdnem össze verekedtem valamelyikkel. De azért nem ütöttem mert akkor még pont nem vitték annyira túlzásba. És addig szeretem rájuk hagyni a dolgokat vagy másképp megoldani. De amit mostanában csinál legtöbb ember. Ez alapján érik már egy balhé! Jogosítványom, kocsim sincs még sajna. A válság miatt nem találtam munkát! Szüleim pedig nem nagyon szeretnék fizetni nekem a dolgot.


Várnám a fiatalabb lányok válaszát!

2020. júl. 1. 20:58
 4/8 anonim válasza:
100%
16 éves lányként írok most. Figyelj, tény hogy sokan figyelembe veszik, de nálam pl. sokkal többet számít az, hogy egy fiú hogyan kommunikál spontán (mondjuk az én baráti körömmel vagy szüleimmel esetleg idegenekkel). Ösztönös ez a dolog az biztos de vannak lányok akiknek olyan palijuk van, akinek nincs baráti köre, ezért beviszik a sajátjukba a fiút. Ha ott kijön a többiekkel akkor az sok-sok plusz pont egy lány szemében, hiszen egy ember kapcsolódik a társaságához, egy húron vannak, ezáltal a lányba is belelát. Legtöbb esetben amúgy sem derül ki egyszerre hogy vannak e barátaid, hívd el aki megtetszik, ha elnyerted a szimpátiáját akkor nem a haverok hiánya fog elvinni tőle hidd el. Lányként mondhatom, hogy izgulunk mielőtt találkozunk a pasink barátaival. Egy pici stressz faktor máris lelőve. Próbálj ne erre öszpontosítani, és nyerj meg valakit egymagad. Ha szar ember lennél, egy kocsi és a haverok amúgy sem tennének jobbá.
2020. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez 1 internetes oldal neked kerestem meg remélem segíteni fog:

Heartbeat - SzivdobbanasParkapcsolat eroszak nelkülA fiatalok közti párkapcsolati erőszak megelőzése – kézikönyv iskolai és iskolán kívüli foglalkozásokhoz Parkapcsolat eroszak nelkülHeartbeat - SzívdobbanásKiadó:Haußmannstr. 6, 70188 Stuttgart, Tel. ++49 (0)711 2155 172, Fax ++49 (0)711 2155 215, www.paritaet-bw.deEz a kézikönyv elérhető az interneten a [link] és a [link] címen.

2020. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nemsokára 18 leszek, de ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj.
2020. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl jobban szeretem az olyan fiúkat akiknek kevesebb barátjuk van, mert nekem is kevés van, viszont hozzájuk jobban ragaszkodom. Nem is szeretem a "túlságosan" közösségi embereket, mert mivel sok barátja van, szinte alig tudunk időt együtt tölteni, vagy ha igen, akkor sem kettesben, hanem egy-két baráttal, haverral, és nálam egy ilyen kapcsolat nem működne
2020. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, nálam nem az számít, hogy a másik félnek mennyi barátja/haverja van, vannak ettől sokkal fontosabb dolgok egy emberben, nem ez fogja meghatározni.

19/L

2020. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!